תביעות סיעוד

הפער בין מה שמבטיחה חברת הביטוח או סוכן הביטוח שמתווך מולכם עבורה, לבין מה שמתהווה במציאות הוא פער גדול וניכר. כיום, תמונת המצב מחרידה יותר ממה שנעשה בעבר. בשנות התשעים והאלפיים המוקדמות התמורה בביטוח הייתה לינארית. מי שנרשם לתוכנית שהרכישה שלה כרוכה ביותר משאבי מימון, לפחות קיבל מענה יותר טוב, פתרון בעיות יותר יעיל ומהיר וזכה למענה רפואי, פסיכולוגי או נוירולוגי המתאים לגודל הבעיה שלו. כיום ישנם מצבים בהם אנשים פותחים את הארנק, משלמים ממיטב כספם ועדיין מוצאים את עצמם קרחים מכאן ומכאן, כשחברת הביטוח מתנערת מהם בטענה שהמקרה שלהם, לצורך העניין "מקרה X" לא כלול בפוליסה. בפועל, גם עורכי הדין של אותן חברות לא בדיוק יודעים איפה הגבול. הם פשוט יודעים שהם צריכים לשמור על משאבי החברה, וכל האמצעים כשרים. כשאזרח רואה עורך דין שמייצג חברת ביטוח או מקבל מכתב ממנו זה בדרך כלל מספיק בשביל להפסיק להילחם על הזכויות. מכאן מתחילה העבודה של חברת תביעות סיעוד מקצועית.

פועלה של חברת תביעות סיעוד מקצועית עבור לקוחותיה

חברת תביעות סיעוד תבחן את סירובי חברות הביטוח או ההתעלמות שלהן בדבר אספקת מענה סיעודי ההולם את מצוקותיכם. בהתאם לבירור המקרה, היא תנסה לבסס תשתית ראייתית לתביעת חברת הביטוח. בהתבסס עליה, היא תחבר תביעה שתכליתה הוא להוריד את חברת הביטוח מהעץ ולהביא אותה לשלם לכם את המענה הסיעודי הנדרש עבור בעייתכם.

התנהלות מול חברת תביעות סיעוד

ניתן ליצור קשר עם חברת תביעות סיעוד ולדווח לנציגיה על המקרה בו נחסמתם ממימון על ידי חברת הביטוח. חברת תביעות סיעוד תברר את הפרטים מול עורכי דין החברה ותתחיל לטפל בתיק שלכם על מנת להביא לכך שתקבלו את המענה הסיעודי ההולם את בעייתכם. הדבר חיוני עבור כל סוג של פציעה, תאונה בעבודות בבית, תאונת עבודה, מעידה, חבלה בכל רמת חומרה שהיא, ועוד.

ניסיון העבר מוכיח: לחברת הביטוח פונים עם עורך דין תביעות סיעוד

אם אינכם רוצים כלל לקחת את הסיכון של דחייה ומכתבי התנערות מעורכי דין חברת הביטוח, צרו קשר עם משרד תביעות סיעוד שיידע בדיוק מה לבקש בשמכם משירותי הביטוח. בחברה יושבים משפטנים המומחים להגשת תביעות סיעוד והם יידעו בדיוק מה אתם צריכים לבקש מהחברה בתור לקוחות. כאשר עורך הדין, ולא אתם, ידבר על מה החברה חייבת לכם, לא רק שהנציג לא יגיד לכם "לא" הוא אפילו ישתף פעולה ויגדיל לתת סיוע נרחב משמקבלים יתר הלקוחות. זו בדיוק המטרה של מי שמעוניין להשביח את תביעות הסיעוד שלו. כשהן מוגשות על ידי עורך דין מקצועי, ייתכן כי התיק לא יתגלגל בכלל לפתחו של בית המשפט, כי החברה תהיה חייבת לספק לכם את השירות הטוב ביותר. לכן, לקוחות רבים הולכים על בטוח ומבקשים את בקשות הביטוח הסיעודיות כשבסמוך להם ישנו עורך דין תביעות סיעוד מומחה.

אולי יעניין אתכם?

לוגו לעורך דין

לוגו הוא סימן או סמל גרפי המשמשים בדרך כלל עסקים, ארגונים וישויות משפטיות אחרות כדי לזהות את עצמם ואת המוצרים שלהם. סמלי לוגו משמשים גם

קרא עוד »