פינוי דייר – יש דרכים לפתור את זה

אם בבעלותכם דירה והשוכרים הגרים בה לא משלמים מיסים או את דמי השכירות, או החלק הכי משמעותי – לא מוכנים לפנות את הדירה בסיום החוזה, יש פתרונות לנושא הרגיש הזה.

תהליך זה מומלץ לבצע אך ורק באמצעות עורך דין אשר עיקר עיסוקו הוא  הליך של פינוי דייר כאשר ידוע שמדובר בהליך רגיש ומורכב כבר מגביית החובות ועד למועד פינוי המושכר.

לא מעט בעלי דירות הנמצאים במצב הזה בו הדיירים לא מפנים את המושכר בתום החוזה ואף גורמים לנזקים בעייתיים שעלולים לעלות לא מעט כספים, שלא לדבר על נזק לרכוש שיש לו גם ערך סנטימנטלי. עיכוב תשלומי המיסים והשכירות הם נזק בפני עצמו שאינו קשור לנזקים ונדליסטיים שעלולים להיווצר כתוצאה מערעור מערכת היחסים בין המשכירים לשוכרים. חשוב לזכור, שישנם גם בעלי דירות מבוגרים שאין להם תמיכה או סיוע ועלולים להרגיש איום על ידי הדיירים העוברים על החוק.

יש דרך קלה ונוחה למימוש הליך של פינוי דייר בעיקר לאחר שהפכה להיות דרך נגישה וזריזה יותר ממה שפעם לפני תיקון תקנות סדר הדין האזרחי שהופך את כל התהליך לקל יותר. במקום לקבל פסק דין לפינוי בתוך כשנה לערך, מקבלים את פסק הדין לפינוי בתוך 60 ואף 30 יום.

כשאתם מגישים תביעה למטרת פינוי דייר יש צורך לבצע פירוט של טענות והתובע צריך לדאוג לצרף את התצהירים והמסמכים המתאימים כדי שאפשר יהיה לקיים מימוש פעולה מתאימה לביסוס התביעה. כך למעשה נוצר תהליך מאד יעיל ומהיר לצורך פינוי דייר וכדאי ומומלץ לבצע את התהליך הזה עם עורך דין שיש לו התמחות בנושא.

קיבלתם החלטה לשכור משרד עורכי דין למטרת הפינוי? נהדר! וודאו שמדובר בעורך דין שהמליצו לכם עליו על ידי חברים, משפחה, אנשים הקרובים אליכם ואמינים כדי שתוכלו לצאת מהתהליך הזה עם התוצאות הכי טובות שיש ובלי עגמת נפש ונזקים.

אולי יעניין אתכם?