עורך דין מיסים – כיצד הוא יכול לעזור לנו?

אחד הנושאים הסבוכים ביותר איתו אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מתמודדים, בוודאי אם אנחנו אנשי עסקים, בעלי חברות או אפילו בעלי מקצוע בשוק החופשי, הוא תחום המסים. מדובר על תחום מאוד סבוך, מאחר וישנם הרבה מאוד תקנות וסעיפים, ולא תמיד ברור מה עלינו לעשות, מה אנחנו צריכים לשלם, ממה אנחנו יכולים להימנע וכן הלאה. 

לצערנו, במקרים מסוימים זה מחייב אותנו להשתמש באנשי מקצוע מתחום המשפט דווקא בשביל שנוכל להתמודד עם הסיטואציה אליה נקלענו. במילים אחרות, אנחנו נידרש לשירותיו של עורך דין מיסים בשביל שנוכל להתמודד עם המצב בו אנחנו נמצאים. בין אם קיים חשד שעברנו על החוק ובין אם אנחנו רוצים להקדים מכה לתרופה ולהימנע מכך. 

לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא שורה של עורכי דין שמתמחים בדיני מסים ויכולים לעזור לנו, בין אם זה בהיבט האישי ובין אם זה בהיבט המקצועי, העסקי. מדובר על עורכי דין שיכולים לשרת את הצרכים שלנו, הן באופן פרטי והן כאשר הם מייצגים את העסק שלנו. 

כיצד הם יכולים לעזור לנו? 

עורך דין מע"מ / מסים יכול לעזור לנו בכמה מובנים. למשל, הוא יכול לעזור לנו אם מצאנו את עצמנו בסיטואציה בה קיים חשש שעברנו על החוק ומתנהלת נגדנו חקירה. במקרה כזה, הוא ייצג אותנו במשטרה או בשלבים מאוחרים יותר בבית המשפט. 

כמו כן, הוא יכול לייצג אותנו מול הרשויות השונות, קרי רשויות המסים, במטרה להפחית קנסות או לנהל משא ומתן בשמנו, מתוך כוונה להפחית את סכום המסים שנידרש לשלם. אפשר שעורך דין מסים ינהל עבורנו משא ומתן כזה, לא רק בישראל אלא גם במדינות אחרות בהן אנחנו מנהלים עסקים או מתגוררים. 

 

אולי יעניין אתכם?

לוגו לעורך דין

לוגו הוא סימן או סמל גרפי המשמשים בדרך כלל עסקים, ארגונים וישויות משפטיות אחרות כדי לזהות את עצמם ואת המוצרים שלהם. סמלי לוגו משמשים גם

קרא עוד »