על החשיבות של תמלול שיחות במקרים מסוימים

רכשתם לאחרונה באופן טלפוני מכשיר חשמלי לביתכם שעלה לא מעט כסף, ולאחר שווידאתם את כל פרטי העסקה שכוללים גם את תנאי השילוח שקיבלתם ללא עלות – סגרתם את העסקה ומסרתם את מספר כרטיס האשראי שלכם להשלמת הרכישה. להפתעתכם ביום אספקת המוצר קיבלתם לידכם את חשבונית הרכישה בה מופיע סכום חיוב גבוה יותר ממה שסגרתם במעמד השיחה עם נציג המכירות.

לאחר בירור מול החברה גיליתם כי החיוב העודף הינו כתוצאה מעלויות השילוח הכוללות גם שכירת מנוף, דבר שלא סוכם מולכם בשיחת המכירה ולא ניתן אישור על ידכם לכך. כדי שתוכלו לפתוח תלונה רשמית במקרה זה ולהוכיח את צדקתכם, כדאי שתבצעו תמלול של שיחת המכירה הראשונית שעשיתם מול נציג המכירות. 

מהו תמלול שיחות ומה החשיבות של פעולה זו במקרה כזה? פירטנו את כל התשובות לשאלות בנושא זה.

מהו תמלול שיחות?

מדובר על פעולה המאפשרת להעביר את כל הנאמר בשיחה מוקלטת על גבי מסמך כתוב, וכך להמחיש בצורה רשמית וברורה את כל הנאמר, לסמן פרטים חשובים שנאמרו בהקלטה ולהוכיח באופן חד משמעי את כל הדברים שנאמרו בין האנשים שהשתתפו בשיחה.

כיצד מבצעים תמלול של שיחות?

תמלול שיחות הינה פעולה מורכבת ולא פשוטה, כיוון שעל המתמלל להיעזר בציוד חדשני ומיוחד שיאפשר לו להאזין בצורה מדויקת לכל הנאמר כך שהוא יוכל להעלות לכתב את הדברים המושמעים בהקלטה, מבלי לפסוח על פסיק, תו או הבהרה.

באילו מקרים חשוב לבצע תמלול שיחות?

פעולת התמלול משמשת לצרכים עסקיים ותהליכים בירוקרטיים שונים, בין אם מדובר על הקלטה ותמלול של ישיבות הנהלה בארגונים, תמלול של מרואיינים לעיתונות וגם תמלול לצורך דיונים משפטיים. גם במקרה כמו שלכם בו עליכם להציג הוכחה מדויקת של שיחת הרכישה שביצעתם, שירותי תמלול שיחות יהיו המתאימים ביותר עבורכם.

אולי יעניין אתכם?

החשיבות בהסכם ממון על נכס

הסכם ממון נערך עבור בני זוג הרוצים למסד יחסיהם. כך כאשר הם רווקים ומעוניינים להתחתן ובמיוחד כאשר נוצרות מערכות יחסים שניות בחייהם. קיימות סיטואציות שונות.

קרא עוד »