באילו מצבים כדאי לפנות לעורך דין פלילי?

שאלתם את עצמכם באילו מצבים כדאי לפנות לעורך דין פלילי? מוטב כי תקבלו את התשובה בהקדם על מנת למנוע עוגמת נפש. הרי יכול להיות שאתם צריכים לדבר עם איש מקצוע מנוסה, אך אינכם מודעים לעניין. כל טעות קטנה שקשורה לחקירה פלילית עלולה להיות כזאת שתסבך אתכם ביוקר.

הגעתם למסקנה כי אתם מוכרחים לפנות לעורך דין פלילי? כמובן שיהיה עליכם לפנות לעורך דין שיהיה הנכון ביותר עבורכם. לייצוג ע"י עורך דין פלילי לחצו כאן, כך תוכלו לפנות לאיש מקצוע שמתאים לכם. כזה שיאפשר לכפ לקבל את כל התשובות, לכל השאלות שמעסיקות אתכם.

זומנתם לחקירה פלילית?

אם קיבלתם הזמנה בדואר להגיע לבית המשפט, חובה עליכם להתייעץ עם עורך דין. הרי עורך דין פלילי הוא האדם שיכין אתכם בצורה הכי טובה לקראת החקירה הצפויה. הרי לא תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו תגיעו לחקירה משטרתית ללא כל ידע מקדים. עורך דין הוא האיש הנכון שיסייע לכם להגיע מוכנים ככל האפשר. כמובן שהוא גם ייצג אתכם במידת הצורך במקרה שבו העניינים מתחילים להסתבך.

 רוצים לתבוע בן אדם מסוים?

תביעה במישור הפלילי חייבת להיעשות רק אחרי שהתייעצתם עם עורך דין. עורך דין פלילי מכיר בדיוק את המציאות הזאת, ולכן הוא יספק לכם תשובות לשאלות. הוא יציג לכם את המציאות כפי שהיא עוד לפני שתתבעו אדם מסוים. אחרי שיחה עם עורך דין בתחום הפלילי תוכלו לעשות את הבחירה שתהיה נכונה לכם. המטרה היא שתוכלו לדעת כי יש איש מקצוע שעומד מאחוריכם לכל אורך הדרך.

 קיבלתם הזמנה להיות עדים במשפט?

אפילו אם קיבלתם הזמנה להיות עדין במשפט פלילי מוטב להתייעץ עם עורך דין. פנייה לעורך דין תאפשר לכם להבין מה הזכויות שמגיעות לכם בתור עדים במשפט מהסוג הזה. רוב העדים במשפטים פליליים חוששים מאוד להגיע לבית המשפט כדי שהם לא יסתבכו בעצמם. אחרי שתתייעצו עם עורך דין מנוסה הוא יסביר לכם מה אפשר להגיד. הוא יכין אתכם בצורה טובה לעדות, כך לא תמצאו את עצמכם מסתבכים עם החוק. גם בתור עדים חובה להיות מאוד זהירים בדיונים כל כך רגיש.

יש לכם ספק? פנו לעורך דין פלילי!

גם אם יש לכם ספק מסוים לגבי התרומה של עורך דין פלילי, כדאי לכם לפנות אליו. הרי עורך דין מנוסה יכול לעזור לכם, הוא לא יזיק לכם בשום צורה שהיא. במקרה הכי גרוע תבינו כי הלכתם רחוק מידיי, בנושא שבו הייתם יכולים להתפשר על פחות. עם זאת בדין הפלילי אינכם יכולים לקחת סיכונים כי הכל יכול להתהפך ברגע. שיחות ייעוץ ראשוניות עם עורכי דין פליליים הן בחינם, כך שאין סיבה שלא תעשו זאת מבעוד מועד.

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיה קורדובה – חובת הנאמנות ללקוח
על עורכת הדין מיה קורדובה מוטלת אחריות אתית קפדנית לתמוך בקנאות בשם לקוחותיה. ייצוג קנאי לא אומר...
קרא עוד »
מאי 29, 2022
מחיקת פסקי דין
בחלק זה נדון במחיקת פסקי דין. נבחן את הדרכים השונות שבהן פסקי דין נמחקים, וכיצד למחיקות אלו יכולות...
קרא עוד »
דצמ 06, 2022
מצבים נפוצים של מקרי רשלנות רפואית בהריון
המציאות מוכיחה כי רוב הנשים שיולדות בישראל, עוברות את הלידה בצורה מוצלחת. עם זאת בחלק קטן מהמקרים...
קרא עוד »
אוג 03, 2022