עורך דין פלילי בתל אביב

עורך דין פלילי בתל אביב

אדם הנפגע מעבירה פלילית של אדם אחר יודע ברוב הפעמים שהמעשה אשר נעשה כלפיו הוא פלילי ללא ספק. אמנם, בכדי שבית המשפט יפסוק עונש עבור אדם, יש צורך לעבור את התהליך הלא פשוט של הגשת תלונה במשטרה, חקירות, דיונים בבית המשפט ועד להרשעה. בכדי להתמודד עם המערכת הבירוקרטית הלא פשוטה הזאת, ולהשיג את הניצחון המיוחל בבית המשפט ולגרום להרשעתו של הפוגע, יש צורך בשירותיו של עורך דין פלילי בתל אביב אשר בקי בפרטי החוק ויש לו ניסיון בניהול תיקים פלילים וסגירתם בצורה הטובה ביותר. 

מאשימים אתכם במשהו שלא עשיתם? כך תתמודדו

אחד המקרים המתסכלים והנוראים ביותר הוא כאשר אדם מוזמן לחקירה ומואשם בדברים אותם לא ביצע או שלא ביצע אותם בצורה פלילית. על מנת להתמודד עם ההאשמות והסכנה בעונש, תוכלו לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי בתל אביב אשר יעמוד על שמכם הטוב ויעזור לכם להוכיח את חפותכם בבית המשפט. עורך הדין מתמחה בהשגת ראיות התומכות בגרסה שלכם וייתן לכם את הקו המשפטי בו מומלץ לכם לנקוט בכדי לצאת זכאים במשפט.

במה מתעסק עורך דין פלילי?

עבודתו של עורך דין פלילי עוסקת במגוון רחב של נושאים הקשורים בעולם הפלילי, קראו בהרחבה באתר של משרד עו"ד פלילי בתל אביב אלעד שאול ושות'. זה יכול להיות טיפול בבקשות מעצר לפני או אחרי כתב אישום או במהלכו, עמידה על זכויותיו של הנאשם כמו דרישה לצו איסור פרסום, הגשת ערעורים על פסקי דין קודמים, עתירות של אסירים לניכוי שליש ממאסרם, עזרה בעמידה מול וועדת השחרורים של רשות בתי הסוהר ועוד. עורך דין טוב ילווה את החשוד לא רק מהפן המשפטי אלא יסייע לו לצלוח את התקופה הלא פשוטה אליה הוא נקלע הן מבחינה אישית והן מבחינה ציבורית.

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מכינים צו ירושה
"צו ירושה" אינו מונח או מסמך משפטי מוכרים בדרך כלל. ייתכן שאתה מתייחס למסמכים או תהליכים משפטיים שונים...
קרא עוד »
ספט 30, 2023
הסכנה החברתית הטמונה בהגשת תלונות שווא
הגשת תלונות שווא מביאה בסופו של יום לחוסר אמון במערכת המשפט ועלולה להביא לפגיעה משמעותית בזכויות של...
קרא עוד »
נוב 09, 2021
פטור ממס הכנסה לנכים
בינואר 2022 הופחתה תקרת ההכנסה שפטורה ממס למי שנקבעה להם נכות ל- 365 יום לפחות ולא משולמת להם קצבת נכות...
קרא עוד »
פבר 01, 2022