חיות גרינברג

חיות גרינברג

עורכת הדין חיות גרינברג נחשבת לאחת מעורכות הדין המוכרות והמוערכות ביותר במערכת המשפט הישראלית. חיות מתמחה במתן סיוע וייעוץ משפטי עבור חברות הנמצאות בקשיים כלכליים ובתהליכי חדלות פירעון. למעשה כל חברה שנמצאת במצב של פירוק או כינוס נכסים, חייבת להיעזר בשירותיה על מנת לזכות בייעוץ המשפטי המקצועי והאיכותי ביותר. עורכת הדין חיות גרינברג התחילה את דרכה המקצועית לפני 15 שנים, היא מתמחה בתחום של חדלות פירעון ובקיאה בו מכל ההיבטים השונים שלו. מעבר לכך, היא מספקת ליווי אישי ומקצועי לאנשים חייבים או לחברות, מייצגת עובדים בכל הקשור לפגיעה בזכויות העבודה שלהם ומייעצת עבור נושים מסחריים. בנוסף לכך, עורכת הדין חיות מתמחה גם בניהול תיקי ליטיגציה אזרחית ומסחרית, היא מתמחה בתיקים מסובכים ומסורבלים בערכאות השונות.

מה כדאי לדעת לגבי עורכת הדין חיות גרינברג?

קודם כל, חשוב לדעת כי חיות התחילה את דרכה המקצועית בעריכת דין בשנת 2005, ומאז היא הצליחה להתמחות במגוון נושאים שונים. חיות הקימה משרד בוטיק של עורכי דין, בעל וותק וניסיון רב שנים בתחומי המשפט האזרחי, המשפט המסחרי ובניהול משברים שונים. אך תחום ההתמחות של עורכת הדין חיות גרינברג הינו חדלות פרעון. חיות עוסקת בכל מה שקשור לשיקום חברות, הבראתן או פירוקן. החוק החדש בארץ הכניס תחת קורת גג אחת את כל הליכי חדלות הפירעון, במטרה לאחד במקום אחד את כל ההליכים השונים שקשורים לתחום. מטרת החוק היא לשקם את החייב, לסייע לו להחזיר את חובותיו ולקדם את השילוב המחודש שלו בכלכלה הישראלית. בדיוק בתחומים הלאו מתמחה עורכת הדין חיות גרינברג.

לסיכום, עורכת הדין חיות גרינברג מתמחה בתחום של חדלות פירעון. היא מסייעת לחברות ולחייבים שונים לשקם את עצמם ולהשתלב מחדש בכלכלה.

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אישור נוטריוני: באילו מקרים הוא נחוץ?
ישנם מקרים בהם לא מספיק להציג מסמך סטנדרטי, אלא יש לספק אישור נוטריוני שאכן מדובר במסמך אמיתי שזהות...
קרא עוד »
יול 03, 2020
הכל אודות בדיקת מצב רישיון הנהיגה
האם אי פעם היית צריך לבדוק את מצב רישיון הנהיגה שלך? אם כן, אתה יודע שזה יכול להיות תהליך מבלבל. ישנן...
קרא עוד »
מרץ 21, 2023
היסודות הפחות מוכרים של הנפקת ספרים משפטיים
ספרות משפטית היא תחום סבוך, המשולב הדוק בדינמיקה המתפתחת של תעשיית המשפט. בעוד שעקרונות היסוד של...
קרא עוד »
אוג 23, 2023