בחירת משרד עורכי דין תאונות דרכים – כיצד?

נפגעי תאונות דרכים? זה הזמן להיוועץ עם משרד עורכי דין תאונות דרכים ולממש את זכותכם לקבלת פיצוי כספי בגין נזקי גוף שנגרמו כתוצאה מהתאונה.

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, (פלת"ד) המונהג בישראל מאז שנת 1975, מאפשר לכל אדם שניזוק בגופו בעקבות תאונת דרכים להגיש תביעת פיצויים לצורך קבלת פיצוי כספי בהתאם לאחד מסעיפי הפיצוי המופיעים בחוק, לרבות, בגין קבלת טיפול רפואי ואובדן כשר עבודה ותחת סעיף סיעוד ועזרת הזולת ותחת סעיף כאב וסבל. מכיוון שתביעות הפיצויים מוגשות כנגד חברות הביטוח המבטחות את כלי הרכב המעורב בתאונה, הליכי התביעה עשויים להיות מלווים בקשיים אותם מערימים חברות הביטוח השונות על ציבור התובעים, ולכן, הדרך המומלצת ביותר לניהול הליך התביעה היא באמצעות משרד עורכי דין תאונות דרכים העוסק ומתמחה בנושא.

בחירת משרד עו"ד תאונות דרכים

טיפול מקצועי וענייני בתביעות שעניינן נזקי גוף כתוצאה ממעורבות בתאונות דרכים, חשוב שייעשה על ידי משרד מוביל בתחום דיני נזיקין ובעל התמחות מעשית במימוש זכויות נפגעי תאונות דרכים עפ"י חוק הפלת"ד. לצורך כך, יש להתייחס למספר נושאים מרכזיים במסגרת תהליך הבחירה, וביניהם:

  • הידע המקצועי של המשרד בתחום דיני נזיקין וביטוח תוך התמחות בתאונות דרכים
  • היקף השירותים המשפטיים המוצעים לכם על ידי עורכי הדין במשרד
  • הניסיון המקצועי המוכח בתחום תוך התייחסות להישגים ותקדימים משפטיים העומדים לרשות המשרד
  • רמת השירות והיחס האישי המוענק למיוצגי המשרד
  • רמת הזמינות העומדת לרשות המשרד לצורך טיפול יעיל ומהיר ככל האפשר בתביעתכם

בשלב זה נציין את העובדה שעל פי חוק הפלת"ד, שכר הטרחה עבור שירותיו של משרד עורכי דין תאונות דרכים משולמים על ידי התובע/ת רק לאחר קבלת תשלום הפיצויים מחברות הביטות, וזאת בהתאם לאחוז כזה או אחר מסכום התביעה כפי שסוכם מראש בין הצדדים. כפועל יוצא מכך, אין כל סיבה ממשית לכך שלא תקבלו סיוע מאנשי מקצוע מנוסים ומובילים בתחום.

מתי פונים לשירותי עו"ד תאונות דרכים?

פנייה יזומה לצרכי קבלת שירות משפטי ממשרד עורכי דין תאונות דרכים, מומלץ שתעשה בזמן הסמוך ככל האפשר למועד קרות התאונה, וזאת לצרכי קבלת ייעוץ והכוונה מקצועית בכל הנוגע לאופן התנהלותכם אל מול הגורמים הרלוונטיים לכתב התביעה, לרבות, חברות הביטוח, משטרת התנועה, רופאים מומחים וכדומה.

משרד עורכי דין – שירית אורון ויסבורד: השם המקצועי שכל נפגע תאונות דרכים חייב להכיר!

אם גם אתם מחפשים אחר משרד עורכי דין מוביל בתחום דיני נזיקין עם התמחות בתאונות דרכים, זה הזמן להכיר את שירותיו המשפטיים – מקצועיים של משרד עורכי הדין שירית אורון ויסבורד, הפועל בתחום דיני הנזיקין מאז שנת 1996. במשרד, המנוהל על ידי עורכת הדין שירית אורון ויסבורד, מועסקים כ-8 עורכי דין ומשפטנים בעלי ידע משפטי רחב היקף בתחום דיני הנזיקין, כאשר שירותי המשרד חולשים על כל ההיבטים הנלווים להגשת תביעות פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, החל משלב ההכרה בזכאותכם לקבלת פיצויים, דרך הוכחת נכותם במידת הצורך ועד להשגת פיצוי כספי מיום קרות התאונה ובגין נזקים עתידיים עימם הם עתידים להתמודד.

על מנת לספק את השירות המשפטי היעיל והממוקד ביותר לנפגעי תאונת דרכים, הוקמה במשרד מחלקת נזקי גוף בראשותה של עו"ד שירית אורון ויסבורד. לאורך השנים, מחלקה משפטית זו סייעה לאלפי נפגעי תאונות דרכים לממש את מלוא זכויותיהם, וכל זאת תוך השגת התוצאות הטובות ביותר עבור מיוצגי המחלקה והמשרד.

המשרד מנהל קשרי עבודה רציפים עם רופאים מומחים – על פי תחומי התמחות שונים, וזאת לצרכי היוועצות מקצועית והערכה רפואית. כמו כן, חשוב לציין שלרשות המשרד ניסיון מוכח בכל הנוגע לניהול תיקים בנושא תביעות פיצויים לנפגעי תאונות דרכים גם בבית המשפט השלום, גם בבית המשפט המחוזי וגם בבית המשפט העליון.

על מנת להגן על מלוא הזכויות של מיוצגיה של עורכת הדין שירית אורון ויסבודר, ומתוך הקפדה יתרה על אתיקה מקצועית, המשרד שתחת ניהולה נמנע מייצוג נתבעים כגון חברות ביטוח. לרשות משרד עורכי דין תאונות דרכים עו"ד שירית אורון ויסבורד, שלושה סניפי שירות ברחבי הארץ: תל אביב, ירושלים וחיפה.

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים עורך דין תאונות עבודה
כשאנחנו מחפשים עורך דין בתחום מסוים, הרי שאין לנו קושי למצוא היום מגוון רחב של אנשי מקצוע בתחום. קליק...
קרא עוד »
יול 22, 2020
עו"ד פלילי – איך אדע אם הוא יכול לעזור במקרה שלי?
כאשר אדם מואשם בעבירה פלילית כלשהי, תהיה המטרה של החקירה להוביל את החשוד להודאה במעשה. יופעלו עליו...
קרא עוד »
דצמ 24, 2018
טוען רבני – 3 סיבות לפנות אליו
בעניינים הנוגעים לדיני דת ובמחלוקות בקהילה היהודית, תפקידו של הטוען הרבני הוא בעל חשיבות עליונה....
קרא עוד »
יול 03, 2023