מהו סלייס גמל?

אחת ההשקעות הטובות ביותר שאנחנו יכולים לעשות בכסף שלנו, היא השקעה אשר באה לידי ביטוי בקופות גמל. אנחנו שמים את הכסף שלנו בקופה, המנהלים שלה משקיעים אותו במקומות שונים, וכך אנחנו יכולים ליהנות מהתשואה שהקופה יוצרת. 

הרעיון של קופות גמל הוא להשקיע את הכסף במקום אחד, אלא במגוון מקומות. כך אפשר לייצר תשואה משמעותית יותר ולא לסכן אותו. אחת האופציות שעומדות לרשותנו היא סלייס גמל. הרעיון הוא להשקיע בקופת גמל של בית ההשקעות, אשר מאפשר גמישות אופטימאלית ומבנה ייחודי להשקעות, אשר הופכות אותן למשמעותיות ומדויקות. כמו כן, הן מאפשרות לנו ליהנות מרלוונטיות גבוהה יותר. קרי הכסף שלנו מושקע במקום הנכון. 

לפני שנסביר איך זה מתבצע, חשוב להדגיש, קופת גמל מחפשת כל הזמן נכסים והשקעות חדשות, ייחודיות ואלטרנטיביות, שבעבר לא היה אפשר להשקיע בהן, וכך אנחנו יכולים להגדיל את מנעד האפשרויות וליהנות מרווח אופטימאלי. 

מה זה סלייס?

סלייס הוא למעשה גישה שמאפשרת לנו לבנות תמהיל השקעות מדויק על פי הצרכים והיכולות שלנו, בהתאם כמובן למה שאנחנו מחפשים ולסכומי הכסף שאנחנו מוכנים להשקיע. יחד עם זאת, סלייס גם מאפשר לנו לחזק את סוג ההשקעות שעומד לרשותנו, בין היתר, בעזרת מוצרים שונים שהחברה מספקת לנו. 

חשוב לומר, כל אחד צריך לבחון את אופי ההשקעות המותאמות לו. כלומר, כל אחד צריך לבחון מה יכול להתאים לתנאים וליכולות שלו, זאת על מנת שהוא ימצא את התמהיל המדויק על פי הפרמטרים שעומדים לרשותו. 

בסיכומו של דבר, עלינו לקחת בחשבון שההשקעה שלנו היא לאורך זמן ומטרתה לאפשר לנו לבנות ביטחון כלכלי אשר ישמש אותנו ואת הילדים שלנו. לכן אנחנו צריכים לדעת כיצד לפזר את הכסף שלנו בצורה נכונה. מידע נוסף באתר בנצ'מרק

 

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהו חוק סיעוד?
החוקים השונים שנחקקו לאורך השנים נועדו לשמור על סדר בחיים הציבוריים אך גם בחיינו האישיים. אחד החוקים...
קרא עוד »
אפר 18, 2021
המדריך הידידותי: ניווט בעולמו של איציק חביב, כוכב הנדל"ן הישראלי
יציאה למסע אל התחום המורכב של הנדל"ן הישראלי יכול להיות סיכוי מרתיע, במיוחד עבור מי שלא מכיר את...
קרא עוד »
אוק 03, 2023
עורך דין נזיקין – הניסיון מביא פיצויים מירביים
עורך דין נזיקין נחשב לאחד מעורכי הדין הפופולאריים ביותר, היות והיום כמעט כל אחד יזדקק לשירותיו בשלב...
קרא עוד »
אוק 02, 2020