גנבתי מהמעביד שלי ונתפסתי

גניבה ממעביד

לא סתם אחת מעשרת הדברות היא לא תגנוב. זה מלמד אותנו כי גניבה היא חלק מאופי האדם מאז שחר האנושות ועל כן היא כל כך נפוצה. פעמים רבות אנחנו נגנוב לא בגלל שאנחנו עם אופי עברייני או חסרי מוסר אלא שפשוט נסבול ממצוקה כלכלית או מרגע של חוסר תשומת לב. פעמים רבות גם גניבה היא כסף קל והפיתוי של הכסף הזה מעמיד לנו פיתוי שאנחנו לא יכולים לעמוד בו. אך כאן המקום לציין כי פעמים רבות כאשר אתם גונבים במקום העבודה אתם גם עלולים להיתפס. במקרה כזה לא רק שתפוטרו אלא שאתם עלולים לעמוד בפני דין פלילי. כאשר אנחנו באים לענות על השאלה מה העונש על גניבה ממעביד אנחנו צריכים לזכור כי יש משמעות בעונש לסכום הכסף שגנבתי, לנסיבות של הגניבה ולמצבי האישי ועל כן לא ניתן לקבוע מסמרות בשאלה מה העונש שתקבלו על גניבה.

האם עורך דין יכול להוריד את העונש שאקבל?

אין ספק שכאשר אנחנו עומדים מול חקירה משטרתית ומול כתב אישום במקרה של גניבה אנחנו עומדים בפני בעיה קשה מאוד. פעמים רבות האנשים אשר גנבו מעולם לא הסתבכו עם החוק וכך הם עומדים בפני מצב מלחיץ מאוד וקשה במיוחד אשר יכול לפגוע בהם קשות. כאן המקום לציין כי הדרך היחידה להתמודד עם אותם אנשים היא לפנות אל עורך דין באתר https://bayerlaw.co.il אשר יעזור לכם להוריד את העונש שתקבלו. עליכם להציג את הצד שלכם בחקירת המשטרה ובבית המשפט ועורך דין הוא הכתובת בשביל לבצע זאת. על כן פנו אל עורך דין ואל תוותרו על השירותים שלו אם אתם עומדים לפני כתב אישום בגין גניבה.

מדוע עדיף לבחור עורך דין אשר היה תובע בעברו?

אם אתם רוצים לקבל את השירות הטוב ביותר מן העורך דין בחרו עורך דין אשר היה תובע פלילי בעברו. כך תבטיחו כי העורך דין יידע כיצד הצד השני חושב וכך תוכלו להיות בטוחים כי הוא ישרת אתכם בצורה מושלמת ועל כך אתם חייבים לחשוב.

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ביטוח עסקים – האם זה חובה לכל עסק?
ביטוח עסק הוא סוג של ביטוח המסייע להגן על העסק מפני ההפסד הכספי שהוא עלול להיגרם לו עקב תאונות, אסונות...
קרא עוד »
ספט 13, 2022
באילו מקרים צריך תרגום נוטריוני?
כאשר אנחנו מדברים היום על עולם העסקים הישראלי אנחנו צריכים לזכור כי מדובר בעולם גלובלי מאי פעם. תשאלו...
קרא עוד »
נוב 15, 2018
תרגום משפטי – מה זה ולשם מה אנחנו צריכים אותו
בעולם של ימנו, אשר הפך עם השנים לכפר גלובלי קטן במסגרתו אנחנו עושים עסקים עם אנשים בקצה השני של העולם,...
קרא עוד »
מרץ 31, 2021