עורך דין תעבורה

עורך דין תעבורה הוא עורך דין אשר מתמקצע בנישה ספציפית זו. תחום דיני התעבורה הוא רחב ביותר וכולל הרבה מאד מקרים אשר חלקם הם פליליים.

עורך דין תעבורה 

לאור המורכבות הרבה של כל אחד מתיקי התעבורה, צובר עם השנים עורך דין תעבורה ידע וניסיון רב אשר מקל עליו לטפל בתיקים החדשים.

כל מקרה הוא סיפור בפני עצמו והמטרה של עורך הדין היא לסייע ללקוח לצאת מהפלונטר אשר אליו נקלע. במקרים מורכבים במיוחד כמו תאונות סבוכות אשר בהן נגרם נזק לנוסעי הרכב האחר או להולך רגל עד גרימת מוות, עורך הדין יטפל בכך תוך שימוש באסטרטגיה הנכונה ביותר כדי להגן על הלקוח במקרה כה חריג, אם הוא אינו תואם את מיומנות הנהיגה הנורמטיבית של הנהג.

המקרים אשר בהם מטפל עורך דין תעבורה 

מקרים שבהם מתבצע טיפול לעיתים קרובות הוא טיפול בפסילות מנהליות של רישיון הנהיגה או השבתה של רכב ובצוע פעולות ממוקדות מול בית המשפט כדי להחזיר לו את רישיון הנהיגה או לאפשר לרכב לעבוד, כדי לא לגרום לנזקים בנושאים עסקיים או בפרנסת המשפחה. כמו כן טיפול במקרים אשר בהם נהג נתפס כאשר הוא נוהג בזמן שרישיונו פסו ובהפחתת נקודות בגין עבירות תנועה ועוד.

בנוסף לכך הוא מייצג נהגים אשר נפתחה נגדם חקירה ותיק פלילי עקב נהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים. נהגים אשר לא צייתו לחוקי הדרך ולתמרורים, לדוגמה לא עצרו בתמרור עצור, לפני פסי רכבת, עברו את הצומת ברמזור אדום, נסעו במהירות מופרזת בעיר, בדרך בין עירונית או בכביש מהיר, או עקפו רכב אחר בעת נסיעה בכביש שמשורטט בו קו לבן אשר אינו מאפשר עקיפה כלל.

> קראו על המכון הרפואי לבטיחות בדרכים בלינק הזה

 

 

אולי יעניין אתכם?

עורך דין הוצאת דיבה

לשון הרע – הוצאת דיבה

לשון הרע והוצאת דיבה מתרחשים כאשר נאמר או נכתב משהו על מישהו שאינו נכון ופוגע במוניטין שלו. במקרים מסוימים יתכן ויהיה אפשרות לנקוט בצעדים משפטיים

קרא עוד »