הכל על ההליך המשפטי של נתניהו

הכל על ההליך המשפטי של נתניהו

בשנים האחרונות כולנו עדים למצב פרדוקסלי בו ראש הממשלה המכהן בישראל מתמודד מול הליכים משפטיים מורכבים מאוד. כמובן שהדבר משפיע על התדמית שלו בעיני העם, וכן על היכולות שלו בניהול תפקידיו במדינה. מציאות זו בהחלט מעיבה על ההנהגה בישראל וגורמת למציאות בה ראש הממשלה טרוד בעניינים משפטיים וחקירות ממושכות ומייגעות. מדובר על מספר תיקים כמו תיק 2000 ותיק 4000 הידועים.

עורכי הדין וייצוג ראש הממשלה

ראש הממשלה מיוצג על ידי סוללה של עורכי דין אשר חותרים להוכיח את חפותו. נגדו נפתחו מספר תיקים אשר המפורסמים הם תיק 2000 ותיק 4000. בתיקים אלו חשוד לכאורה נתניהו בעבירות כמו שוחד, מרמה והרפת אמונים. עורכי הדין של ראש הממשלה עמלים להוכיח את חפותו ולהוציא אותו מכל הסאגה הזו חף מכל אשמה וחשד, ממש כמו במהלך ייצוג משפטי במקרה של תאונות דרכים לנאשמים שהואשמו בעבירה חמורה.

פרשיות שמסעירות את הציבור

בין היתר התפרסמה פרשייה בה הוצג נתניהו כחשוד לכאורה בהעברת סיגרים כדי להשיג טובת הנאה כלשהי. כמובן שמדובר על פעולה אסורה על פי חוק, בגין חשדות אלו ניצב נתניהו מול חקירות מייגעות אשר חותרות להעלות את האמת ולגלות האם אכן יש בסיס מוצק לחשדות. היות ומדובר על דמות דומיננטית מאוד בפוליטיקה הישראלית יש לכל התקדמות או נסיגה בתהליך משמעות רבה ועניין לציבור. לקריאה נוספת של פרשיות מרתקות אחרות לחצו כאן.

תיק 1000,2000,3000,4000

תיק 1000 הינו תיק בו נחשד נתניהו שקיבל מתנות מאנשי עסקים במשך עשרים שנה בסך של מיליון ₪ סך הכול. בתיק 2000 הנקרא בשם נתניהו מוזס נחשד נתניהו לתיאום מהלכים בין נתניהו למו"ל של עיתון ידיעות אחרונות נוני מוזס, בתמורה לכך שהוא יקבל סיקור אוהד בעיתון ובאתר ווי נט. תיק 3000 מכונה בשם פרשת הצוללות, מדובר על חקירה פלילית בו קיים חשד להטיה של מכרזים אשר קשורים לרכש של צוללות מסוג דולפין וכן ספינות גרמניות ועוד. מדובר על חשד לכאורה על עבירות שוחד, מרמה והלבנת הון. תיק 4000 זו פרשת בזק אלוביץ או וואלה. מדובר על חקירה פלילית אשר כוללת שלוש פרשיות אשר קשורה להתנהלות של גורמים בכירים בחברות גדולות במשק.

 

 

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
4 דברים שכדאי לדעת על הסכם ממון
הסכם ממון, הוא חוזה כתוב שנוצר על ידי שני אנשים לפני הנישואים. ההסכם, מפרט בדרך כלל את כל הרכוש...
קרא עוד »
דצמ 19, 2021
גישור להורים פוטנציאליים – כך תממשו את הייעוד שלכם
גישור הוא תהליך שנועד להוביל שני אנשים להגיע להסכמה מקובלת הדדית. הליך הגישור כולל הכנה, חקירה והסדרה...
קרא עוד »
יול 25, 2022
תופעת האלימות בקרב מטפלים סיעודים בשנים האחרות
אי אפשר להתעלם מכך כי אחד המקצועות הקשים ביותר זה מקצוע הסיעוד. קודם כל המטפלים הסיעודיים לא זוכים...
קרא עוד »
מרץ 06, 2019