סיוע משפטי לניצולי שואה – עורך דין מומלץ

סיפור השואה מלווה באופן עמוק את החברה הישראלית כולה לאורך שנים רבות והוא יישאר ללוות אותנו גם לאחר מכן. השואה, הניסיון להשמיד את העם היהודי, הוא אחד הגורמים שהביאו להקמתה של מדינת ישראל וליצירת מקום בו כל יהודי יהיה זכאי להגנה. אבל, השואה היא לא רק סיפור לאומי, מדובר על סיפור שבמובנים רבים שזור טרגדיות אנושיות.

אבל הימים האפלים של שואה, רעב, מחלות, דלות, עבודה קשה ומוות, עומדים מאחורינו. העולם הנאור מאפשר היום למי ששרדו את הימים האפלים הללו לקבל שורה ארוכה של זכויות.

בין אם מדובר על פיצוי כספי מגרמניה או מישראל, בתנאים כאלו ואחרים ואם מדובר על שורה של הטבות נוספות, אל תוותרו על הזכויות שלכם או של הקרובים שלכם. קראו בהרחבה על תביעה לפיצויים מגרמניה!

אלו הזכויות שלכם ואין שום סיבה שתוותרו עליהן

אנחנו מדברים על הזכויות שמגיעות לכם על פי חוק. אין שום סיבה שתוותרו על הזכויות שלכם משום טעם. הרבה פעמים, משום שמדובר על שורה של תקנות וחוקים, חלקם בעברית במידה ומדובר על חוקים של מדינת ישראל, חלקם נוגעים לתקנות שנכתבו בגרמנית ושמאושרים על ידי בית הדין בגרמניה, כל אלו יכולים להיות מבלבלים ולמנוע מרבים לקבל את המגיע להם על פי חוק.

לכן, חשוב לקחת עזרה. כאמור, מדובר על הזכויות שלכם, יכול להיות שמגיעים לכם פיצויים כאלו ואחרים, סכומי כסף, הטבות שונות, לכם ולצאצאים שלכם, אתם רק צריכים לדעת מה מגיע לכם ולעשות את הצעדים הנדרשים כדי לקבל את המענה.

חשוב להיעזר בעורך דין המכיר את התחום

עולם המשפט הוא עולם מורכב ממילא, כאשר אנחנו מדברים על כל מה שנוגע לשדה המשפטי הנוגע לתקופת השואה אנחנו מדברים על נושא מורכב אפילו יותר.

חשוב לבחור איש מקצוע הגון כדוגמת עו"ד סיבר ווייצקר, שיעזור לכם לאורך הדרך וידע מה לעשות.

אולי יעניין אתכם?

החשיבות בהסכם ממון על נכס

הסכם ממון נערך עבור בני זוג הרוצים למסד יחסיהם. כך כאשר הם רווקים ומעוניינים להתחתן ובמיוחד כאשר נוצרות מערכות יחסים שניות בחייהם. קיימות סיטואציות שונות.

קרא עוד »