תביעת רשלנות רפואית – כל המידע על התהליך

רשלנות רפואית זה מצב לא נעים בו מטופל מסיק לאחר טיפול רפואי כי הוא לא קיבל טיפול ברמה סבירה. ההחלטה לא התקבלה לאחר בדיקה יסודית, הפיענוח של הבדיקות לא בוצע כנדרש והטיפול עצמו לא לקח בחשבון את כל הפרטים כפי שנדרש שיהיה. במצב כזה בו המטופל אכן מגיע למסקנה כי הוא לא טופל כראוי, הוא יכול להגיש תביעת רשלנות רפואית. זו תביעה אשר מוגשת כנגד הממסד הרפואי שביצע את הטיפול על מנת לקבל פיצויים בהתאם לחומרת הפגיעה והנזק שהתרחשו בגין הרשלנות בטיפול.

צרו קשר עם עורך דין רשלנות רפואית >>>

מה צריך לדעת על תהליך הגשת תביעת רשלנות?

  • תביעה זו ניתן להגיש עד כשבע שנים לאחר מקרה הרשלנות. לכן חשוב להיות יעילים ומיד לצאת לפעולה. זמן שעובר פוגע גם ביכולת שלכם לשחזר אירועים ותוצאות ולכן גם להתקיל אתכם בתהליך.
  • מטופל שניזוק בגין רשלנות רפואית יכול להגיש את התביעה, אך גם הורים למטופלים שניזוקו או יורשים שניזוקו בגין פטירת אדם כתוצאה מרשלנות.
  • כדי להגדיל את הסיכויים לקבלת התביעה חובה לאגור את כל המסמכים הרפואיים. ככל שיש בידכם יותר חומר רפואי מפורט שמתאר את הנזקים ואת התוצאות שלהם, כך ניתן יהיה להגדיל את הסיכויים לקבל פיצויים בגין הרשלנות.
  • עורך דין מומחה לנושא רשלנות רפואית יכול להוביל את התהליך הזה במקצועיות רבה. זאת תוך הנחיה ברורה ומדויקת ביחס למסמכים שאתם צריכים. לבירורים שעליכם לבצע ולבדיקות שנכון לערוך. באמצעות עורך דין ניתן לצלוח את התהליך הזה בהצלחה ובזמן קצר יחסית, ולדאוג לך שהתלונה שלכם תטופל במלוא הרצינות ולא תהיה התחמקות או התייחסות לא רצינית לתלונה. כי עורך דין כאן כדי לדאוג לכם למיטב הפיצויים לפי חומרת המקרה.

אולי יעניין אתכם?

לוגו לעורך דין

לוגו הוא סימן או סמל גרפי המשמשים בדרך כלל עסקים, ארגונים וישויות משפטיות אחרות כדי לזהות את עצמם ואת המוצרים שלהם. סמלי לוגו משמשים גם

קרא עוד »