עורך דין צבאי עורכת דין לימור זהבי ברוך

עורך דין צבאי

כשחיילים בסדיר, מילואים או קבע, נחשדים בביצוע עבירות מסוגים שונים, החל מעבירות סמים, תאונות דרכים, עבירות מין, עבירות נשק או כל סוג של עבירה, קלה או קשה, הם רוצים לדעת שהאדם אשר ייצג אותם מול המערכת, יהיה איש מקצוע מנוסה שיוכל להציג את הטיעונים שלהם בצורה הטובה ביותר. 

לשם כך הם ישכרו עורך דין צבאי או את עורכת דין לימור זהבי ברוך אשר ידעו לעמוד לצידם בכל שלב ושלב, החל משלב החקירה במשטרה צבאית, דרך השלב בו הם יצטרכו להתמודד עם טענות הפרקליטות הצבאית וכן לאחר מכן, אם וכאשר זה יגיע לדיון בבית משפט צבאי. בכל אחד מהשלבים, הרי שעורך דין צבאי או עורכת דין צבאית, אמורים לייצג אותם, להציג את הטיעונים שלהם, ולהסביר מדוע הם זכאים או שהם לא ביצעו את העבירות כפי שהן מתוארות. 

מי שיכולה לעמוד לצידם ולספק להם הגנה בצורה הטובה ביותר, היא לימור זהבי ברוך. עורכת דין צבאית אשר יש לה את כל הניסיון הדרוש לשם כך, יש לה את היכולות והידע, לא רק לייצג בצורה נאמנה את הלקוחות שלה, קרי חיילים בתפקידים ודרגות שונות, אלא היא יודעת כיצד לעמוד מול גורמים שונים במערכת, בין אם זה בשביל להוכיח את זכאותם או בשביל להשיג עבורם את העסקה הטובה ביותר. 

כיצד בוחרים עורך דין צבאי בצורה נכונה

כל חייל שזקוק היום לשירותיו של עורך דין צבאי, יכול למצוא מגוון רחב של עורכי דין אשר יהיו מסוגלים לייצג אותו כמו עורך דין צבאי לימור זהבי ברוך למשל. השאלה היא, כיצד הוא יוכל לבצע את הבחירה הנכונה על מנת למצוא עורך דין שאכן ייצג אותו בצורה טובה ונכונה, בין אם זה מול המשטרה ובין אם זה מול הפרקליטות או השופט בבית המשפט. 

התשובה לכך מאוד פשוטה. יש לבחון את הניסיון שעומד לרשותו, עד כמה הוא זמין לצורך ניהול התהליך ומה תוכנית הפעולה שהוא מציע. כך יכול החייל להחליט, האם מי שעומד מולו, אכן יכול לייצג אותו כפי שהוא מצפה, בצורה הטובה ביותר.

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גימלה לחדלי פרעון – מה זה אומר?
חדלי פרעון אלו אנשים שהגיעו למצב בו הם אינם מסוגלים לעמוד בהחזרי החובות שלהם. בין אם מדובר על חובות...
קרא עוד »
יונ 13, 2020
איך אפשר למצוא עורך דין לחוזים בנתניה?
ישנם לא מעט מקרים בהם יש צורך לשכור את שירותיו של עורך דין חוזים בנתניה ובכל מקום אחר. לשם כך, צריך...
קרא עוד »
אוג 29, 2023
קורות חיים לעורך דין – איך עושים את זה נכון
שוק עורכי הדין בישראל, כידוע, הוא מאוד קשה ובעייתי. משנות התשעים אפשר לראות עלייה ניכרת במספר עורכי...
קרא עוד »
נוב 27, 2021