עורך דין לעסקים – כיצד בוחרים את האיש הנכון

אחד מאנשי המקצוע החשובים ביותר עבור עסקים קטנים וגדולים לצורך פעולות שונות, הן מול הרשויות והן מול גורמים פרטיים ועסקיים, הוא עורך דין אשר משרת אותם באופן ישיר. 

עסקים קטנים וגדולים נוהגים לעבוד עם משרדי עורכי דין או עורך דין ספציפי אשר מייצג אותם בכל עניין. לעיתים הייצוג מתבצע באופן ישיר על ידו ולעיתים הוא מתבצע בעזרת עורכי דין אחרים שהוא מקשר אותם אל העסק, זאת במידה ואין לו את היכולת לייצג אותם באופן ישיר. 

עורך דין לעסקים יכול לספק צרכים שונים עבור עסקים קטנים וגדולים, החל מייצוג משפטי, המשך בייעוץ משפטי לפני תחילת תהליכים מסוימים, כאלה ואחרים, וכלה בניהול משא ומתן מול גורמים שונים, בין אם מדובר בגורמים עסקיים או אחרים. הכל כמובן תלוי בשאלה עד כמה בעל העסק רוצה לערב את עורך הדין בתהליכים שונים, מה ההתמחויות שלו ועד כמה הוא יכול לספק כלים מקצועיים ואיכותיים כמצופה ממנו. 

כיצד בוחרים עורך דין בצורה נכונה

באופן טבעי, בחירת עורך דין לעסק זה תהליך לא פשוט. הרי מדובר על איש מקצוע שאמור לספק לא רק כלים מקצועיים מגוונים, אלא הוא צריך להיות איש אמונו של בעל העסק. מישהו שאפשר לסמוך עליו ברמה הכי גבוהה שיש. לא במקרה, הרבה פעמים בעלי עסקים מעדיפים להעסיק עורכי דין שיש להם קשר אישי מוקדם איתם, קשרי חברות או קשרים אחרים. 

בחירת עורך דין מקצועי מחייבת להכיר לעומק את היכולות שלו, הניסיון שעומד לרשותו, עם אילו עסקים הוא עבד בעבר וכיצד הוא התנהל איתם על מנת להשיג תוצאה שמטיבה עם בעל העסק. כמובן יש לבחון את התוצאות על פי טיבן והמטרות שהוצבו בפניו בתחילת התהליך. 

> קראו על הגשת כתב הגנה תוך 60 יום

אולי יעניין אתכם?