מישהי חייב לכם חוב? כדאי שתקראו את זה

עורך דין לתביעות כספיות

יש מישהו שחייב לכך סכום כסף? אתם מתוסכלים מכך שהוא לא מחזיר לכם את הכסף ואין לאל ידכם להושיע את עצמכם? בואו וקראו על האפשרות המקצועית באמצעותה תוכלו לגבות את הכסף שמגיע לכם. מדובר על אפשרות מקצועית בה תוכלו לבצע גביה של הכסף שחייבים לכם, וזאת ללא מאמצים רבים ובלי לרדוף אחרי האדם שחייב לכם את הכסף.

כיצד מבצעים גביית חוב?

אם יש לכם חוב משמעותי או מספר אנשים שחייבים לכם סכומי כסף, תוכלו למצוא את הדרך לבצע את הגבייה. וזאת בלי להכניס את עצמכם לסוגיה ולכל מה שכרוך בכך. כיצד ניתן לעשות את זה? באמצעות עורך דין לתביעות כספיות וגביית חובות. מדובר על עורך דין אשר רואה מול עיניו את הלקוח אשר פונה אליו ואת החוב הכספי אשר חייבים לו. את גביית החוב הוא יוכל לבצע באמצעות פנייה אל עורך דין לגביית חובות. לעורך הדין יש אמצעים מקצועיים ורשמיים אשר יוכלו לסייע לכם בהליך גביית החוב. התהליך מתחיל בניסוח מכתב רשמי וחתום על ידי עורך הדין, את המכתב משגר עורך הדין אל החייב.

המכתב שהחייב מקבל

כאשר החייב מקבל לידיו את המכתב הוא בהחלט עשוי להיבהל מהעניין. כי החוב אשר היה נראה לו זניח ולא משמעותי מקבל כעת משמעות משפטית. הוא רואה מול עיניו מסמך בעל משמעות משפטית. וזה אומר שהחוב שלו לא יכול להמשיך להמתין ולהישכח. הוא חייב למצוא דרך לשלם את הכסף הזה.

לממש את ההתחייבויות

יש בעלי עסקים רבים אשר מגלים ביום מן הימים כי המאזן שלהם אינו תקין. יש מכירות, הזמנות ורכישות אבל ההכנסות אינן מספקות. במקרים רבים הדבר נובע מחובות של לקוחות. הללו קבלו מוצר או שירות אך לא שלמו עליו. במקרים מסוימים הם שלמו בהמחאה אשר לא הייתה לה כיסוי, או שפשוט לא בוצע תשלום מכל סיבה שהיא. במקרים כאלו חייב בעל העסק למצוא את הדרך לגבות את חובו ולשמור על העסק שלו מפני התרסקות בגין החובות.

קראו גם על: טיפול בצ'ק חוזר

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה שאתם לא יודעים על הסכמי רכישה ומיזוג
הסכמי רכישה ומיזוג אינם נדירים בעולם העסקים. למעשה, זו אחת הדרכים המקובלות ביותר ליצור חברות רווחיות...
קרא עוד »
נוב 25, 2021
מהי תביעת נזיקין?
תביעת נזיקין הינה תביעת פיצוי בגין נזק שנגרם לאדם מסוים, בגלל התנהגות או רשלנות מצידו של גורם אחר. אחת...
קרא עוד »
אוג 21, 2019
מחיקת חובות בהליך פשיטת רגל – כל מה שרציתם לדעת בנושא
הליך מחיקת חובות הוא השם המקביל להליכי פשיטת רגל או בשמם העדכני הליכי חדלות פירעון. מדובר על הליך...
קרא עוד »
אוק 27, 2021