מתי אפשר לתבוע בגין לשון הרע באינטרנט

לשון הרע באינטרנט

אם אתם נאלצים להתמודד עם מצב לא נעים לפיו מכפישים אתכם ברשת, חשוב להבדיל בין מצבים שבהם ניתן לתבוע לבין מקרים שלא מצדיקים תביעה משפטית. כל עוד מדובר על פרסום דיבתי, ניתן לתבוע עד סכום של 70,000 ₪ ללא הוכחת נזק. כך שאם אתם נאלצים להתמודד עם מצב מהסוג הזה, מומלץ לפנות אל עורך דין לשון הרע לייעוץ בנושא.

אין ספק שיש לא מעט היבטים שצריכים להילקח בחשבון כאשר אתם בוחרים להתמודד עם האפשרות לתבוע בגין לשון הרע באינטרנט, ולפיכך, אם אתם כבר מחליטים לעשות את הצעד הזה, יהיה כדאי לכם לשים לב לפני הכול שאתם בוחרים להיעזר בעורך דין שיוכל להעניק לכם ייעוץ נרחב ולעזור לכם להבין טוב יותר מה ניתן לעשות.

תבררו את כל הזכויות שלכם מראש

כדי להבטיח שאתם נמצאים במצב שבו אתם מתמודדים בצורה היעילה ביותר עם תביעה בגין לשון הרע, יהיה כדאי לכם לפנות לפני הכול אל עורך דין שיוכל לסייע לכם עם שירותיו ולדאוג לכך שתקבלו את המענה המקצועי הטוב ביותר בסופו של דבר. זה בוודאי יוכל לעזור לכם במידה משמעותית.

ייעוץ קצר עם עורכת דין כמו יעל הראל למשל, יוכל לעזור לכם להבין טוב יותר את המצב המשפטי בו אתם עומדים ומהם הזכויות שלכם בדיוק. כך שאם אתם לא בטוחים מה לעשות בדיוק, זה בוודאי יוכל לעזור לכם.

תביעה ללא הוכחת נזק בגין פרסום דיבתי

זה בוודאי יכול להיות לא פשוט להתמודד עם ההשלכות של לשון הרע באינטרנט, שכן לעתים הדבר עלול לפגוע באיכות חייו ואף בעסקיו של אותו אדם שסובל מלשון הרע. אם זה משהו שמטריד אתכם ואתם מחפשים תשובה משפטית לנושא, פנו לעורך דין בהקדם.

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין פלילי ברמת גן: למה חשוב לשים לב בבחירת עו"ד?
אתם כמעט אף פעם לא תוכלו לדעת מתי תצטרכו את עזרתו של עורך דין. בין אם מדובר בייצוג על עבירת תנועה,...
קרא עוד »
מאי 30, 2020
כל מה שצריך לדעת על עורך דין מסחרי
עורך דין מסחרי מטפל במגוון רחב של נושאים, החוסים תחת כנפיו של תחום המסחר, חוזים, משא ומתן והיבטים רבים...
קרא עוד »
פבר 26, 2021
4 דברים שכדאי לדעת על הסכם ממון
הסכם ממון, הוא חוזה כתוב שנוצר על ידי שני אנשים לפני הנישואים. ההסכם, מפרט בדרך כלל את כל הרכוש...
קרא עוד »
דצמ 19, 2021