משלוחים מהיום להיום

משלוחים מהיום להיום, הם מצרך חשוב בימינו, שכן הם משמשים רבים ממשרדי עורכי הדין, משרדי בתי המשפט ובעצם מכל מקום שממנו תרצו לשלוח את המסמכים שלכם למקום אחר. אז איך עושים זאת כמו שצריך? בואו נבדוק.

משלוחים מהיום להיום

חברות ומשרדים, עושים שימוש יומיומי במשלוחים על מנת להעבירם למקומות שונים ברחבי הארץ. אם אתם שולחים פריטים סתמיים, נראה שהבחירה בשליח צריכה להיות על פי נתונים שטחיים אך אם אין זה המצב ואתם מחפשים לשלוח מסמכים סודיים, הבדיקה צריכה להיות הרבה יותר קפדנית.

בדקו האם יש הוכחת מסירה לחברת השליחויות

שכירת שירות שליחות משפטית לא תמיד תועיל לכם טוב אם אתם אף פעם לא באמת יודעים אם המשלוחים והחבילות שלכם מגיעים לאן שהם אמורים להגיע בזמן שהם אמורים להיות שם. 

רצוי מאוד לוודא ששירות השליחויות מספק לכם הוכחת מסירה אחר המשלוח. מעקב זה, עשוי להיות שימושי גם אם אתם שולחים פריטים עם שליח שנמשך מספר שעות או מספר ימים, אך למשלוחים קצרי טווח שנמשכים שעה או שעתיים, שירות זה פחות חשוב. 

מעבר לזה, נסו לבדוק אם הוכחת המסירה נמסרת דרך אתר החברה, הפקס, הטלפון, הדוא"ל או אולי באמצעות אפליקציה המתריעה על כך מהחברה ללקוח.

עלות ערך

בשלב הבא עליכם לקחת בחשבון את העלויות והעמלות של שירות השליחויות. זכרו כי העלות הנמוכה ביותר עשויה שלא להיות שווה לערך הטוב ביותר. עליכם לקבל החלטה על עלות השירות רק לאחר שווידאתם ששירות השליחויות יכול לספק את כל שאר הדברים שאתם מחפשים בשליח.

ביטוח

חשוב לוודא האם השירות שאתם מקבלים כרוך גם בביטוח שליחים, זה חשוב לאבטחת המשלוח שלכם.

אולי יעניין אתכם?

לוגו לעורך דין

לוגו הוא סימן או סמל גרפי המשמשים בדרך כלל עסקים, ארגונים וישויות משפטיות אחרות כדי לזהות את עצמם ואת המוצרים שלהם. סמלי לוגו משמשים גם

קרא עוד »