3 סעיפים לבחירת עורך דין תעבורה

יותר ויותר נהגים שוכרים עורך דין לתעבורה כאשר הם מקבלים דו"ח תעבורה. בנוסף לקבלת ייעוץ מקצועי מעורך דין מנוסה, הנהגים מודאגים מנקודות, השעיות, קנסות גבוהים, היטלים ותשלום דמי ביטוח גבוהים יותר. מה ניתן לעשות במצבים כאלו?

3 סעיפים לבחירת עורך דין תעבורה

  1. עלות עורך דין

שכר הטרחה שעורך דין יחייב אותכם כדי להגן על עבירת תנועה כמו נהיגה בשכרות או עבירות אחרות ישתנו בהתאם לסוג העבירה בה אתם מואשמים. עורכי דין מסוימים גובים מחיר קבוע כדי לדחות את המשפט שלכם כאשר המחיר יהיה תלוי בכמה זמן ומאמץ הם ישקיעו במקרה שלכם.

אם מדובר בעבירה זניחה שעדיין אתם מעוניינים להישפט עליה ולקחת עו"ד לצורך זה, מומלץ במקרה כזה לחפש את עודר הדין שגובה מחיר נורמלי שאתם תוכלו לעמוד בו.

  1. מומחיות עורך דין תעבורה

אחד מהדברים שצריך לשים אליהם לב לפני שלוקחים עורך דין תעבורה הוא המומחיות שיש או שאין לו בתחום. זה חשוב כדי שתהיו בטוחים שהוא אינו עושה שירות לדין תעבורה כאשר התמחותו היא יותר בענייני מקרקעין.

זו אחת הסיבות מדוע לפני שלוקחים עורך דין, צריך לבדוק במה בדיוק הוא מתמחה ויש דרכים לעשות זאת. אם בחיפוש ברשת אחר ההקשרים שיש לשמו לתיקים בהם עסק או, להתייעץ עם אנשים שכבר לקחו שירות מעו"ד תעבורה שאתם מעוניינים בו וכו'.

  1. וותק ומוניטין

אחד הדברים החשובים ביותר כאשר באים לחפש עור דין לענייני תעבורה, הוא עניין הוותק שיש לו בתפקיד ובמשרה זו.

זו אינדיקציה מספיק טובה, כדי שתוכלו דרכה לבחון האם הוא טיפל כבר באי אילו תיקים בעברו וכמה באמת הוא יוכל לטפל בתיק שלכם באופן שישביע את רצונכם וכמובן את ציפיותיכם.

למידע נוסף, בקרו בכתובת https://akrewi.co.il/

אולי יעניין אתכם?