הסכם ממון – שלא יהיה מאוחר מדי

אתם עומדים, בשעה טובה, להתחתן? בטוחים שמצאתם אהבה שתלווה אתכם לאורך כל החיים? אפילו במצב כזה חשוב לזכור: על הסכם ממון לא מוותרים. 

 

למה כדאי לחתום על הסכם ממון? 

 

אומנם זה נכון שלפני עשרות שנים זה לא ממש היה מקובל, אך היום הדברים השתנו. היום אנחנו רואים שהרבה מאוד זוגות בוחרים לחתום על הסכם ממון, וזה לא במקרה. העניין הוא שלא תמיד הדברים מסתיימים כמו שאתם רוצים, וההוכחה לכך היא שאחד מכל שלושה זוגות בישראל בסופו של דבר מתגרש. אתם יכולים לתאר לעצמכם עד כמה יהיה לכם מורכב להתגרש אם לא תעשו הסכם ממון? לכן, כדי למנוע את כל הקושי הזה, רצוי לחתום על הסכם ממון מבעוד מועד. 

איפה חותמים על הסכם כזה? 

כשמדברים על חתימה על הסכם ממון מדברים למעשה על פרוצדורה שעושים אצל עורך דין. חשוב להבין: יש היום שלל הסכמים גנריים כאלה שתוכלו להוריד מהאינטרנט ולחתום עליהם, אבל זה לא כמו לחתום על הסכם שנכתב במיוחד עבורכם. הסכם ממון שתחתמו עליו אצל עורך דין יכלול את כל הפרטים האישיים שלכם, כולל נכסים, כספים ועוד, כך שבעת הצורך הוא יוכל לשרת אתכם נאמנה. 

 

שימו לב לאיזה עורך דין אתם פונים 

למרות שהרבה עורכי דין יוכלו לערוך עבורכם הסכם ממון, כלל לא בטוח שכל עו"ד יתאים לעניין הזה. יש לבדוק היטב מה הניסיון של האדם שבו אתם בוחרים ולראות עד כמה הוא באמת יוכל לסייע. האם הוא מנוסה? והאם זוגות אחרים שחתמו מולו על הסכם ממון באמת ממליצים עליו בחום? שווה לכם לברר הכול, כולל מחירים וכדומה, כי אין טעם לקחת סיכון בעניין משמעותי וחשוב שכזה.

אולי יעניין אותך גם עורך דין גירושין

אולי יעניין אתכם?

לוגו לעורך דין

לוגו הוא סימן או סמל גרפי המשמשים בדרך כלל עסקים, ארגונים וישויות משפטיות אחרות כדי לזהות את עצמם ואת המוצרים שלהם. סמלי לוגו משמשים גם

קרא עוד »