איך בוחרים עורך דין תאונות עבודה

עורך דין תאונות עבודה

כשאנחנו מחפשים עורך דין בתחום מסוים, הרי שאין לנו קושי למצוא היום מגוון רחב של אנשי מקצוע בתחום. קליק אחד בגוגל ואנחנו יכולים ליהנות מרשימה ארוכה של עורכי דין בכל התמחות. מדינת ישראל משופעת בעורכי דין צעירים ומבוגרים, אשר תמיד ישמחו לקבל אותנו בתור לקוחות, כשהמומלץ ביותר הוא חיים הקמן משרד עורכי דין.

אך זה עדיין לא מבטיח שכל אחד מהם, אכן יכול לייצג אותנו בצורה מקצועית ואחראית. לכן אנחנו צריכים לדעת, איך בוחרים עורך דין. בפרט זה נכון, אם מדובר על מקרים מורכבים ומסובכים כמו תאונות עבודה. ההסבר הוא, מדובר במקרים שיכולים להימשך זמן רב, יש להם השפעה עצומה עלינו מבחינה כלכלית ומבחינות אחרות, וכן התביעות הן בדרך כלל כלפי גורמים חזקים, בין אם זה ביטוח לאומי, חברות ביטוח או מקומות תעסוקה שונים. 

לפני שנסביר איך בוחרים עורך דין תאונות עבודה, צריך להדגיש, אם אנחנו מעורבים בתאונה כזו, אזי הדבר הראשון שעלינו לעשות, זה לשכור עורך דין שיוכל לייצג אותנו, שכן אחרת אנחנו עלולים לגלות שלא קיבלנו את כל הזכויות שלנו ולבצע ויתורים שישפיעו עלינו בעתיד. 

כיצד בוחרים עורך דין בצורה נכונה

דבר ראשון שעלינו לחפש המלצות וחוות דעת. אנחנו יכולים לעשות את זה דרך מכרים, חברים, בני משפחה, גורמים מקצועיים שיכולים לעזור לנו. מוטב להסתמך על גורמים שמבינים בתחום זה, כך נוכל לקבל המלצות על חיים הקמן עורך דין תאונות עבודה למשל שבאמת יכול להועיל לנו. 

דבר שני שעלינו לעשות, זה לבחון את הרזומה שלו, ולא לבצע בחירה על עיוור. עצם זה שהמליצו לנו על עורך דין מסוים, לא אומר בהכרח שהוא מתאים למקרה או לצרכים שלנו כפי שאנחנו רואים אותם. 

אחרי כל זה, יש להיפגש איתו ולשמוע ממנו מה יש לו להציע לנו ואז להחליט האם הוא מתאים עבורנו.

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שליחות משפטית
שליחות משפטית היא כל סוג שליחות שמתבצע ע”י שליחים משפטיים מיוחדים ויש בו מורכבות משפטית. למה הכוונה...
קרא עוד »
אוג 27, 2022
תביעת רשלנות רפואית – כל המידע על התהליך
רשלנות רפואית זה מצב לא נעים בו מטופל מסיק לאחר טיפול רפואי כי הוא לא קיבל טיפול ברמה סבירה. ההחלטה לא...
קרא עוד »
יול 19, 2021
אילו שאלות יהיו בטופס ה- ETIAS
מתכוונים בקרוב לטוס לחו"ל? יש כמה דברים שכדאי לכם לדעת לפני שאתם טסים ועל חלק מהם, לפחות בכל מה שקשור...
קרא עוד »
נוב 22, 2021