איך להתגרש נכון?

איך להתגרש נכון?

גירושין זה סיפור מורכב. הוא עלול להיות קשה, סבוך ומלווה בטעם רע מאוד שקשה להתגבר עליו גם לאחר תקופת מה. אבל יש זוגות לא מעטים שהצליחו לצלוח את השלב הזה בצורה נכונה וטובה יותר בליווי עורך דין משפחה טוב. הם הגיעו לשלב הפרידה בצורה בוגרת ואחראית בלי לשבור את כל הכלים ולפגוע זה בזה. אז אם פניכם לגירושין, אם ההחלטה כבר מאחוריכם ואתם רוצים לסיים את תקופת הקשר שלכם, כדאי לכם ללמוד איך לעשות את זה נכון.

כבוד הדדי עד לסוף התהליך

יש זוגות שעבורם תקופת הגירושין היא תקופה בו בן הזוג הופך להיות שק חבטות. הם מאשימים, טוענים, מתלוננים ומייללים… אבל זה לגמרי לא אמור להיות כך. אפשר להתגרש בצורה בוגרת בלי להגיע לשפל המדרגה. אז נכון שהגעתם למסקנה שמיציתם את מערכת היחסים שלכם, ואתם צועדים לקראת פרידה. אבל אתם יכולים לעשות את זה מתוך כבוד הדדי והבנה זה לצרכיו של זו. כבדו אחד את רצונותיו של זולתכם, הבינו את המקום בו הוא עומד והתנהלו בצורה מכובדת ובוגרת.

הגיעו להסכמה

למה לכם לפתוח את התיק שלכם בבית המשפט, ולתת לעורכי דין לנבור במערכת היחסים שלכם שכשלה. למה לפתוח את כל מכמני הלב שלכם לרשות הרבים ולעבור ניתוח לב פתוח וירטואלי מול עו"ד גירושין ו"קהל זר"? אתם יכולים להגיע להבנות ולהסכמים בצורה בריאה ונכונה יותר. כיצד? באמצעות הסכמה. כיום יותר ויותר זוגות למדו כי אפשר להתגרש מתוך הסכמה. לשוחח בפתיחות, להבין זה את זה, ולהסכים על כל הפרטים השונים לקראת הגירושין. ההסכמה הזו נחוצה מאוד והיא מאפשרת לכם לסיים את התהליך בצורה מהירה וקלה הרבה יותר. במקום להסתבך במחלוקת וחיכוכים רבים, אתם פשוט מלבנים סוגיות ומגיעים להסכמה. גירושין בהסכמה קלים ומהירים הרבה יותר.

משמורת משותפת לילדים

חבל להפיל גם את הילדים למשבר. חשוב לזכור כי החיים שלהם וההצלחה האישית של הילדים תלויים במידה רבה ביציבות שאתם ההורים מספקים להם. אז גם אם החלטתם להתגרש חשוב כי תזכרו את הילדים שלכם. האפשרות המומלצת ביותר כיום היא משמורת משותפת. מדובר על שיתוף פעולה מלא בגידול הילדים למען עתיד הילדים.

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
4 דברים שכדאי לדעת על הסכם ממון
הסכם ממון, הוא חוזה כתוב שנוצר על ידי שני אנשים לפני הנישואים. ההסכם, מפרט בדרך כלל את כל הרכוש...
קרא עוד »
דצמ 19, 2021
גישור בגירושין
מספר הזוגות בישראל הבוחר מידי שנה לפרק את החבילה רק הולך ועולה. זוגות רבים מוצאים את עצמם נכנסים...
קרא עוד »
דצמ 10, 2020
איך בוחרים עורך דין תאונות דרכים
כשאנחנו עוברים בתאונת דרכים, אפילו תאונה קטנה, כזו שאין בה הרבה מעורבים והפגיעות הן שטחיות בלבד,...
קרא עוד »
ספט 17, 2020