עו"ד תאונה בדרך לעבודה – מה זה אומר תאונה בדרך לעבודה

הרבה מאוד אנשים נוטים לחשוב, ובמידה מסוימת של צדק, שתאונות עבודה הן אך ורק כאלה שמתבצעות במקום העבודה עצמו. הרי, מעצם זה שמדובר בתאונת עבודה, הרי שהיא חייבת להתבצע בשטח העבודה ולא במקום אחר.

זו טעות, וחשוב לדעת את זה מאחר ואם חס וחלילה קורה לכם משהו בדרך לעבודה, אז חשוב לפנות אל עו"ד שייצג אתכם וידאג שתקבלו את כל מה שמגיע לכם, על בסיס ההסכמה שמדובר בתאונת עבודה, ואתם זכאים לזכויות מסוימות, כולל כמובן בהיבט הכספי

הגדרה של תאונת עבודה היא יחסית רחבה, שכן היא מתייחסת כאמור, לא רק למצב בו התאונה מתבצעת בשטח מקום העבודה, אלא גם למקרים בהם התאונה מתרחשת בדרך אל מקום העבודה וגם אם היא מתרחשת אחרי זמן העבודה. מן הסתם, זה נכון לגבי אנשים שנמצאים בנסיעות במסגרת העבודה וכן לאנשים שנוסעים ברכב של העבודה אל מקום העבודה וממנו.

אך גם אנחנו חווים תאונה בדרך אל מקום העבודה או ביציאה ממנו, בלי קשר לשאלה אם אנחנו משמשים ברכב עבודה הרי שאנחנו נמצאים תחת הגדרה של תאונת עבודה ולו בגלל הסיבה הפשוטה, שלא היינו נמצאים שם, אלמלא זה היה קשור לעבודה כך או אחרת.

כיצד מתנהלים במקרה כזה

ראשית, אנחנו צריכים לפנות אל עורך דין שמתמחה בתאונות עבודה, הוא ידע כיצד להתנהל, הוא ידע כיצד לבחון את המצב ומה עלינו לעשות מבחינה משפטית.

שנית, חשוב שיהיה לנו את כל החומר הנדרש, חשוב שיהיה לנו את כל מה שצריך להציג בשביל להוכיח שאכן היינו בדרך אל מקום העבודה, וכמובן כל המסמכים הנדרשים בשביל להוכיח שעברנו תאונה.

לעוד מידע, בקרו באתר http://www.ub-law.co.il/

אולי יעניין אתכם?

שימוש בסמים בצבא

שימוש בסמים בצבא

אין ספק כי כל התחום של שימוש בסמים בצבא, נחשב לאחד התחומים הבעייתיים ביותר. אף אחד לא רוצה לגלות כי החיילים משתמשים בסמים, דבר שעלול

קרא עוד »