פארק בבלי – איך יודעים שזה פרויקט איכותי

אחת לכמה זמן אנחנו יכולים לקרוא ולשמוע על פרויקטים של בנייה הן למגורים והן למסחר, במקומות שונים בארץ, כשהמטרה של אותם פרויקטים היא להרחיב את שטח המגורים והמסחר ביישוב אך גם לקדם אותם, על ידי כך שאותם פרויקטים הם הרבה יותר חדשניים, הרבה יותר יוקרתיים ומשמעותיים, מאשר השכונות הקיימות ביישוב או בסביבת אותו פרויקט. 

דוגמא טובה לפרויקט כזה הוא פרויקט בבלי המוקם בימים אלו באזור צפון תל אביב. מדובר על פרויקט שאמור להיבנות על שטח של 100 דונם בפארק וחורש טבעי, והוא אמור לכלול שישה מגדלים למגורים, כשמתחתם יש מרכזי מסחרי אשר נועד לשרת את קהל התושבים במקום. מדובר על אחד הפרויקטים הגדולים ביותר בתל אביב ובוודאי באזור. 

צריך לציין, ישנם הרבה מאוד פרויקטים חדשים בעיר, אך פרויקט כזה כמו פארק בבלי אי אפשר למצוא, הן מבחינת הגודל, הן מבחינת העוצמה, היוקרה והן מבחינת המשמעות של פרויקט כזה, על העיר והסביבה. 

מה הופך אותו לכזה?

ראשית, מדובר על פרויקט מאוד יוקרתי שיש בו הרבה מאוד כסף אשר מושקע על ידי החברות היזמיות, כמו כן, באופן טבעי גם מי שירצה להשקיע בפרויקט, קרי לקנות נכסים, יצטרך להשקיע הרבה מאוד כסף, בין אם זה ברכישת נכס ובין אם זה לאחר מכן, שכן מדובר על אזור מגורים לא סטנדרטי, אלא אזור מגורים יוקרתי מאוד. 

צריך לציין, היום כשרוכשים דירה במבנה מסוים, לא מסתכלים רק על הדירה עצמה אלא על המבנה כולו ובוודאי על האזור בו הוא נמצא. במובן הזה, פרויקט פארק בבלי הוא ללא ספק אחד הפרויקטים הגדולים, החשובים והמשמעותיים ביותר שקיימים היום בגוש דן ובעיר תל אביב בפרט.

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדוע חפים מפשע זקוקים במיוחד לעורך דין פלילי: מבט מעמיק
מערכת המשפט, להלכה, פועלת על פי העיקרון של "חף מפשע עד שהוכחה אשמתו". עם זאת, בפועל, המסע להוכחת חפות...
קרא עוד »
יול 26, 2023
עורך דין תעבורה
עורך דין תעבורה הוא עורך דין אשר מתמקצע בנישה ספציפית זו. תחום דיני התעבורה הוא רחב ביותר וכולל הרבה...
קרא עוד »
יונ 07, 2020
עורך דין חוזים
עורכי דין לחוזים, מבצעים חוזים זמניים עם משרד או עורך דין יחיד, אולי למשך זמן נתון, או למשימה ספציפית....
קרא עוד »
נוב 03, 2020