4 דברים שכדאי לדעת על הסכם ממון

הסכם ממון

הסכם ממון, הוא חוזה כתוב שנוצר על ידי שני אנשים לפני הנישואים. ההסכם, מפרט בדרך כלל את כל הרכוש שבבעלותו של כל אדם (כמו גם את כל החובות) ומפרט מה יהיו זכויות הקניין של כל אדם לאחר הנישואין.

4 דברים שכדאי לדעת על הסכם ממון 

במדינות מסוימות, הסכם ממון מכונה "הסכם קדם נישואין", או במונחים מודרניים יותר, "הסכם טרום נישואין". לפעמים, המילה "חוזה" מוחלפת ב"הסכם", כמו ב"חוזה ממון". 

הסכם שנערך במהלך נישואין, ולא קודם לכן, מכונה הסכם "אחרי נישואין". כך או כך, זה לא ממש משנה את העובדה שתצטרכו לעשות זאת לפני שאתם באים בחברות או בקשרי נישואין ארוכים עם אדם מסוים.

  • בחירת עורך דין להסכם נישואים

בחירתו של עו"ד הסכם ממון כמו באתר https://www.benyair-law.co.il יכול להיות מייגע אך זה לא צריך להשפיע עליכם. אם אתם רוצים למצוא את עו"ד המתאים ביותר להסכם ממון, אנחנו ממליצים לכם לערוך השוואות ברשת ולהבין עם מי יהיה לכם את הכימיה הטובה ביותר לעבוד על הסכם זה.

  • חתמו על ההסכם

אך תשאירו את ההסכם בבית או באיזשהו מקום שמור כשהוא לא חתום. השתדלו לחתום ולהביאו כהסכם בעל תוקף משפטי, כדי להיות מכוסים ברגע שבעיות יתחילו לצוץ.

  • אל תזלזלו בהסכם ממון

הסכם ממומן אצל עו"ד צריך להיות בנוי כמו שצריך ואל תוותרו לעצמכם בעניין הזה. תהיו חייבים לעשות את הדברים עם עו"ד להסכם ממון איכותי ומקצועי.

  • חפשו מחיר אטרקטיבי לעו"ד

המחיר הוא נושא שכדאי לקחת לתשומת ליבכם. הסכם ממון יכול להיעשות על ידי כל עו"ד הסכם ממון כך שתוכלו לברר על העלויות כמו שכר הטרחה ולהביא לעצמכם את המשתלם ביותר.

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
משרד חקירות – צריך לדעת להיות קשוב אליכם
חושבים לפנות אל משרד חקירות ולדעת בבירור כי מדובר באחד אשר יוכל לעמוד לשירותכם ולספק את השירות...
קרא עוד »
אוג 12, 2021
זכאות לקנאביס רפואי
מי זכאי לקבל רישיון לקנאביס רפואי? ובכן, הקריטריונים מאוד ברורים וכל אדם שעומד באחד מהם, יוכל לקבל...
קרא עוד »
מאי 25, 2022
לוגו לעורך דין
לוגו הוא סימן או סמל גרפי המשמשים בדרך כלל עסקים, ארגונים וישויות משפטיות אחרות כדי לזהות את עצמם ואת...
קרא עוד »
אוג 15, 2022