תביעות ביטוח בעקבות תאונה – איך עושים את זה נכון

תביעות נזיקין

חברות הביטוח השונות מוכנות להבטיח לנו עולם ומלואו. אך כל זאת רק לפני שאנחנו חותמים על הפוליסה. לעיתים, אחרי שאנחנו כבר משלמים להם מידי חודש בחדשו ואנחנו מוצאים את עצמנו נפגעים ורוצים לממש את ההבטחות הרבות, אנחנו מגלים כי החברה הזמינה והאמינה כבר אינה כזאת. אין לנו מענה ואנחנו לא מצליחים לתבוע מהם את מה שמגיע לנו על פי חוק. אז מה עושים כאשר דבר כזה קורה? פונים אל עורך דין בתחום הספציפי ונהנים מכל הפיצויים המגיעים לנו כחוק ונעזרים במידע החשוב באתר https://www.odzchut.co.il המפרט את הזכויות שלנו.

כולנו מכירים את הפניות הנחמדות מצד חברות הביטוח אשר משכנעות אותנו בחלקלקות לשון. הם מסבירים לנו למה אנחנו ממש חייבים את הביטוח אשר אותו הם מציעים לנו למה הכי כדאי לנו לעשות את הביטוח הזה דווקא דרכם. אך לא כולם יודעים שאותן החברות שמוכנות להבטיח לנו 'הרים וגבעות' לפני שאנחנו נהיים הלקוחות שלהם, נעלמים מיד אחרי שחתמנו על הוראת הקבע ואם קרה לנו משהו ואנחנו רוצים לממש את הביטוח שלמעשה ביטח אותנו בדיוק למקרים מעין אלו, אנחנו מוצאים את עצמנו רצים אחר הרוח.

הם שולחים אלינו מומחים רפואיים מטעמם שיבדקו את מצבנו לאחר הפגיעה ואלו מסבירים לנו למה אנחנו באמת לא זכאים ליהנות מכספי הביטוח ובאופן כללי מנסים להתנער מהחובה שלהם כלפינו. אז מה עושים?

יש לנו זכויות. איך אנחנו ממשים אותם בפועל?

מימוש ומיצוי הזכויות בפועל הוא כאמור לא תמיד פשוט ולא תמיד קל. אז מה עושים? מוותרים? אז זהו שממש לא צריך לוותר.

ישנם עורכי דין, ישנן חברות שונות אשר כולם מציעים לנו בדיוק את השירות הזה של מימוש הזכויות שלנו. בין אלו במקרה של תביעות ביטוח בעת תאונה ובין אם אלו תביעות רפואיות שונות.

המשותף בין כולם הוא ידע מקצועי של מומחים היודעים איך יש להגיש את התביעה. אלו מסמכים צריך לצרף. מה צריך לומר ולמי, ורק לאחר כל הפרוצדורה הזו הם אכן מצליחים למצות את הזכויות של הנפגע.

אז כלכלו את צעדיכם בתבונה, פנו אל האנשים הנכונים, כדי שתקבלו את מה שבאמת מגיע לכם!

קראו גם:

תאונת דרכים הזכויות והחובות שלכם בזמן תאונה

מהן 10 העבירות הפליליות השכיחות ביותר

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיתוג לעורכי דין – למה זה חשוב?
אין זה סוד שהעולם שלנו עובד על מיתוג ושיווק. מי שיודע כיצד למתג את עצמו בצורה נכונה, לשווק את עצמו לקהל...
קרא עוד »
יונ 17, 2021
הדרך הכי טובה למניעת גניבות עובדים
אחד האתגרים הגדולים שעמם מתמודדות חברות הוא גניבת עובדים. זו יכולה להיות בעיה גדולה עבור חברות...
קרא עוד »
מרץ 28, 2023
מה עושים במקרה של תאונת פגע וברח
במקרה של תאונת פגע וברח, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להזמין אמבולנס. אם אינך מסוגל להזעיק אמבולנס,...
קרא עוד »
פבר 20, 2023