חוות דעת משפטית על נזקי מים – כיצד משיגים חוות דעת בצורה נכונה

חוות דעת משפטית על נזקי מים

כל מי שמתמודד עם נזקים במבנה של הבית או עסק ויש לו ביטוח מבנה יכול להיעזר בפוליסה שעומדת לרשותו בשביל לטפל בבעיה בצורה מקצועית וליהנות מהשתתפות של חברת הביטוח בעלויות, בהתאם לתנאי הפוליסה. 

> קבלו מידע על תיקון צנרת ללא הרס

פוליסת מבנה כוללת בתוכו תנאים שונים שמחייבים את חברת הביטוח להשתתף בעלויות, על פי גובה הפרמיה שאנחנו משלמים לה והכיסויים שהפוליסה כוללת. בין היתר, הפוליסה אמורה לכלול התייחסות לנזקי מים, בין אם זה כתוצאה מבעיה בצנרת או כתוצאה מגורמים חיצוניים, למשל, חדירה של מי גשמים. 

על מנת שאנחנו נוכל לקבל את מה שמגיע לנו בהתאם לפוליסה, אזי שאנחנו צריכים לפנות אל חברת הביטוח עם חוות דעת משפטית. חוות דעת משפטית על נזקי מים תאפשר לנו להוכיח שאכן נגרם נזק ואכן מגיע לנו פיצוי עליו. לשם כך אנחנו נפנה אל עורך דין וכן אל אנשי מקצוע שיוכלו לעזור לנו בכך. 

מה אמור להיות בחוות דעת משפטית?

חוות דעת משפטית אמורה לספק הוכחות לכך שאכן יש נזקי מים במקום, וכן שהם נגרמו כתוצאה מסיבות אשר מוזכרות בפוליסה. כלומר, לא מספיק להוכיח שנגרם נזק אלא גם צריך להוכיח שהוא נגרם כתוצאה מבעיה כזו או אחרת שבגינה חברת הביטוח מחויבת להשתתף בעלויות התיקון. 

כאמור, עורכי דין ישתמשו בדעת מומחים, קרי אנשי מקצוע כמו מומחה איתור נזילות, בשביל להוכיח את הטענה שלנו. אותם אנשי מקצוע יבחנו את הבעיה, יבחנו ממה היא נגרמה, כמו כן, הם יוכלו לתת לנו הצעת מחיר על פיה אנחנו נדע כמה כסף לדרוש מחברת הביטוח. חשוב להדגיש, גם החברה יכולה בעתיד, לבקש ולבדוק את המקרה בעזרת אנשי מקצוע מטעמה, על מנת לוודא את אמינות הדיווח שלנו. 

 

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עומדים בפני פשיטת רגל – כדאי שתקראו את זה
מצב של פשיטת רגל הוא מצב שאי אפשר להכחיש מבחינת הנתונים היבשים, אבל אפשר בהחלט להתכחש לו מבחינה נפשית...
קרא עוד »
ספט 07, 2022
נתפסתם משתמשים בסמים בצבא – 10 ‏דברים שאתם חייבים לדעת
כולנו יודעים כי שימוש בסמים זהי עבירה חמורה. כאשר היא נעשית בצבא אזי זה עשוי לגרור לפתיחת תיק במצ"ח....
קרא עוד »
נוב 16, 2018
עורך דין צוואות
הרבה מאיתנו מבינים במהלך השנים, מי מוקדם ומי מאוחר יותר, כמה חשוב להתנהל בצורה אחראית מבחינה כלכלית....
קרא עוד »
ספט 30, 2022