הוצאה לפועל וחדלות פירעון

הוצאה לפועל וחדלות פירעון

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר מתעניינים בתחום של הוצאה לפועל וחדלות פירעון. מדובר ללא ספק על אחד הנושאים החמים ביותר בתקופה האחרונה, היות ומשבר הקורונה פגע כלכלית בלא מעט אנשים. אנשים רבים אומנם איבדו את הבריאות שלהם ונאלצו לסבול מבדידות חברתית, אך רבים נוספים איבדו את מקור הפרנסה שלהם. לא מעט שכירים למשל, איבדו את מקום העבודה שלהם ונאלצו לצאת לחופשה ללא תשלום, לעומתם, בעלי העסקים השונים, נאלצו לא פעם לסגור את העסק, היות והוא גרם להם לקריסה כלכלית. מדובר על אחד המצבים הקשים והמלחיצים ביותר, אשר עלול לגרום לכל אחד לנדודי שינה ולתחושה כללית של דיכאון, חרדה וכדומה. אך חשוב לזכור כי אתם לא לבד, היות וניתן היום להיעזר בשירותיו של עורך דין פשיטת רגל יוסף אוזנה שמתמחה בתחום, על מנת לעבור את השלב הזה בצורה הנוחה והמהירה ביותר. 

כל מה שחיוני לדעת אודות הוצאה לפועל וחדלות פירעון

קודם כל, חשוב לדעת כי עורך דין איכותי ומקצועי שמתמחה בתחום, יכול לסייע לכל אחד במקרים של חדלות פירעון או הסדרת חובות. חשוב לדעת כי המדינה הוציאה לאחרונה חוק חדש, שמטרתו לעודד את בעלי העסקים שקרסו לצאת מהחובות שלהם ולעבור שיקום כלכלי. מדובר על חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, אשר שינה לחלוטין את כל ההליכים שמתנהלים כנגד פושטי רגל. היום הרבה יותר פשוט להגיע להסדר חובות מול הנושים ולחזור לחיים הרגילים, היות והמדינה משתמשת בפחות בירוקרטיה ופחות סנקציות כלפי החייבים. כלומר, כל מי שנפתח לו תיק בהוצאה לפועל, חייב לגשת בצורה מיידית לעורך דין מקצועי ומנוסה שמתמחה בתחום, על מנת להסתייע בשירותיו לצורך הסדרת חובות.

עורך הדין יכול לנהל עבור החייב משא ומתן מול הנושים, על מנת להפחית ככל הניתן את גובה החוב ולאפשר הסדר תשלומים נוחים והגיוני. אך אם התהליך נכשל, ניתן להגיש בקשה לחדלות פירעון, במטרה להתחיל תהליך של מחיקת חובות. מדובר על האופציה האחרונה, אך במידת הצורך ניתן לבחור בה, על מנת להתחיל מסלול של שיקום כלכלי ולחזור לחברה בתור אזרח שומר חוק מן המניין.

הקליקו ליצירת קשר עם משרד עורכי דין YLAW

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי עבירת שוחד ומה העונש עליה?
כבר כמה שנים שאתה מנסה לקבל משכנתא לצורך רכישת דירה, אך בכל פעם מחדש הבנק מסרב להעניק לך את האפשרות...
קרא עוד »
דצמ 19, 2019
כיצד מגישים תביעה לגמלת סיעוד?
תביעה לגמלת סיעוד יכולה להיות מסובכת. זה דורש ידע מסוים על התהליך ומה אתה צריך לעשות כדי להגיש תביעה....
קרא עוד »
יול 17, 2022
מדוע חפים מפשע זקוקים במיוחד לעורך דין פלילי: מבט מעמיק
מערכת המשפט, להלכה, פועלת על פי העיקרון של "חף מפשע עד שהוכחה אשמתו". עם זאת, בפועל, המסע להוכחת חפות...
קרא עוד »
יול 26, 2023