ליטיגציה מסחרית – מה זה ואיך זה אמור לעזור לנו?

בלא מעט סדרות וסרטים שעוסקים בתחום המשפט, אנחנו יכולים לראות עורכי דין אשר עומדים בפני שופטים וטוענים טענות מסוימות. זה הליך ידוע גם במשפט פלילי וגם במשפט אזרחי. הרעיון הוא שעורך הדין אמור להציג טיעונים לטובת הלקוח אותו הוא מייצג ובכך הוא למעשה מציג ושומר את האינטרס שלו. 

במציאות זה מעט שונה. בערכאות משפטיות שונות אכן ניתן להציג טיעונים בפני בית המשפט, כאשר מי שאמור לעשות זאת הוא עורך דין אשר מתמחה במה שנקרא ליטיגציה. אחת הדוגמאות הטובות לכך היא ליטיגציה מסחרית. אז עורך דין המייצג עסקים, חברות מתחומים שונים או אנשי עסקים, עומד מול בית המשפט ומציג טיעונים מסוימים בהיבטים מסחריים בשביל להציג את המקרה מהצד של הלקוח שלו. 

חשוב לציין, בהרבה מאוד מצבים לא מדובר בהכרח בעמידה פיזית אלא בעמידה באמצעות מסמכים. כלומר, עורך דין כותב מסמך עם טיעונים ומציג אותו לבית המשפט. סביר להניח ששני הצדדים יעשו כך ואז השופט יצטרך להכריע מי צודק בעיניו. 

איך בוחרים עורך דין שיספק את השירות הטוב ביותר?

באופן טבעי, אם אנחנו רוצים ליהנות משירותיו של עורך דין שיספק לנו טיעונים ברמה הגבוהה ביותר, אז אנחנו צריכים לחפש עו"ד כמו דויד דניאל עורך דיון ונוטריון בעל ניסיון, בעל ידע נרחב בתחום, מישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו שיכיר היטב את התחום בו אנחנו מתעסקים ויוכל לספק לנו טיעונים ברמה הגבוהה ביותר. 

חשוב מאוד לבחור עורך דין שיוכל להציג את הטיעונים שלנו באופן מסודר, ברור וחד, באופן רהוט כפי שנהוג ומקובל בבית המשפט. הוא צריך כמובן לעשות זאת על פי לוח הזמנים שנקבע, ללא עיכובים וללא דחיות בשביל שהטיעונים יתקבלו במועד.

אולי יעניין אתכם?

לוגו לעורך דין

לוגו הוא סימן או סמל גרפי המשמשים בדרך כלל עסקים, ארגונים וישויות משפטיות אחרות כדי לזהות את עצמם ואת המוצרים שלהם. סמלי לוגו משמשים גם

קרא עוד »