כיצד לבחור את המגשר המתאים לגירושין

למרות שגירושים הם עניין אישי, בחירת המגשר הנכון יכולה להיות אתגר. אתה רוצה לוודא שאתה בוחר מישהו שיש לו את הניסיון והמומחיות לעזור לך בתהליך הקשה הזה. בכל הנוגע לגישור גירושין, תפקידו של המגשר אינו רק מתן ייעוץ משפטי. הם גם צריכים להיות בקיאים בפסיכולוגיה ובהתנהגות אנושית כדי להבין את המצב שלך וליצור סביבה שתעזור לך לדון ברגשות שלך בקלות.

תקבלו עזרה שתפתור לכם את הסכסוך

גישור גירושין הוא תהליך המסייע ליישוב מחלוקות וסכסוכים בין זוגות מתגרשים. זה קיים במשך מאות שנים ועדיין בשימוש היום. עם זאת, זה התפתח עם הזמן. בעבר, אנשים היו פונים לרוב לבית המשפט לצורך גירושין, אך כיום יותר אנשים בוחרים במגשרים לגירושין בעלי הכשרה ומנוסה בתהליך זה. ישנם סוגים רבים של מתווכים עם רמות הכשרה ומומחיות שונות שניתן למצוא באינטרנט או באמצעות הפניות מחברים או בני משפחה.

הבחירה במגשר הגירושין הנכון כמו מגשר גירושין מוטי הופריכטר עשויה להיות קשה מכיוון שאין לו כל סמכות משפטית בתיק. הם לא יכולים להורות לשופט לקבל החלטה בשם צד אחד או לכפות עליהם הסכם פשרה אם הם לא רוצים בכך. הם גם לא יכולים להכריח אותם לקבל החלטות אחרות במקרה כגון הסדרי משמורת ילדים או חלוקת נכסים במהלך הגישור.

הופכים את הגירושין לנעימים

בחירת מגשר גירושין מומלץ ונכון היא משימה לא פשוטה. תחילה כדאי לדעת מהו סוג הגישור הרצוי ולאחר מכן להחליט איזה מגשר להעסיק.

הצעד הראשון לבחירת מגשר גירושין נכון הוא לדעת איזה סוג של גישור אתם מחפשים. ישנם ארבעה סוגים שונים של גירושין:

– גירושין בשיתוף פעולה: סוג זה של גירושין מתמקד בתקשורת בין שני בני הזוג וכולל משא ומתן, גישור ופתרון סכסוכים.

– גירושין מפשרים: גירושין מסוג זה מתמקד בריפוי מערכת יחסים לאחר פרידה או גירושין במקום פיוס. המטרה היא לפתור בעיות במקום לסיים אותן.

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי תביעת נזיקין?
תביעת נזיקין הינה תביעת פיצוי בגין נזק שנגרם לאדם מסוים, בגלל התנהגות או רשלנות מצידו של גורם אחר. אחת...
קרא עוד »
אוג 21, 2019
ליווי יזמים – מה זה ואיך זה עובד?
תהליך של ליווי יזמים עם אנשי מקצוע כמו עורכי דין ואנשי עסקים מנוסים זוהי הדרך הנכונה להגדיל משמעותית...
קרא עוד »
ספט 29, 2020
כל מה שצריך לדעת על עורך דין מסחרי
עורך דין מסחרי מטפל במגוון רחב של נושאים, החוסים תחת כנפיו של תחום המסחר, חוזים, משא ומתן והיבטים רבים...
קרא עוד »
פבר 26, 2021