סטינג טיוי – אחרי 3 חודשים

לאחרונה יצא לכם לשמוע לא מעט אנשים מדברים על סטינג טיוי ואתם תוהים במה דברים אמורים? אם כך, כדאי שתדעו שמדובר על שירותי הטלוויזיה החדשים של חברת יס. בפועל אלה שירותי טלוויזיה על גבי האינטרנט, וחבילות שניתן לרכוש כוללות לא מעט אופציות, כמו לדוגמא: 

 

  • סרטים 
  • סדרות 
  • טלוויזיה לילדים 
  • טבע 
  • ספורט ועוד 

 

יש אפשרות אפילו ליהנות מחבילה ברוסית כך שאם אתם דוברים את השפה וזה מה שמתאים לכם – תוכלו ליהנות גם מחבילה כזאת בימינו. מה שכן, רגע לפני שאתם רצים לעשות חבילת טלוויזיה כזו או אחרת, כמובן שיש טעם לבדוק גם כמה זה עולה. חשוב להיות מודעים היטב לעובדה שכמעט כל החברות שעוסקות בתחום הזה מציעות מחיר התחלתי מאוד נמוך אך אחרי כשלושה חודשים תמצאו את עצמכם משלמים מחירים גבוהים יותר. 

 

האם זה משתלם? 

 

זה מאוד תלוי בכם, ובעיקר, בשאלה עד כמה אתם רואים טלוויזיה ולמה אתם מצפים. אם אתם רוצים להיות חשופים לכמה שיותר תוכן ואם אתם רוצים שתהיה לכם אפשרות בחירה, אין ספק שהאופציה של סטינג טיוי זו אפשרות ששווה לקחת בחשבון. זה נכון, אחרי שלושה חודשים תשלמו לא מעט כסף אפילו אם תקבלו את ההתקנה עצמה בחינם. עם זאת, כדאי לקחת את זה בחשבון כי היום כבר מדובר על טלוויזיה מאוד איכותית שניתן ליהנות ממנה בכל מקום. 

> קראו גם על תחום הסלולר בקישור הבא: https://www.smartcut.co.il/cellcom-tv/

 

האם השירות ברמה גבוהה?  

 

אם אתם חושבים על טלוויזיה מודרנית, זה ברור מדוע גם שאלת השירות יכולה להיות רלוונטית. אומנם זה נכון שהיום הטכנולוגיה כבר ברמה מאוד גבוהה ולא צפויות תקלות, אך מצד שני, כולנו יודעים שתקלות הן חלק מהחיים. לכן בהחלט יש טעם לבדוק גם את הנושא הזה ולראות האם שירות הוא ברמה גבוהה. תוך כמה זמן תקבלו מענה אם יהיו תקלות? והאם המענה מספיק יעיל? האם יש אפשרות ליהנות משירותי תמיכה מרחוק? והאם אנשים אחרים שכבר עשו סטינג טיוי ממליצים לכם על כך בחום? כדאי לכם לברר את כל הנתונים החשובים מראש כי כך תהיו שלמים יותר עם בחירתכם.

 

אולי יעניין אתכם?