איך מתחילים הליך גירושין?

יש בני זוג רבים שחשים שהם לא מסוגלים להמשיך את חייהם המשותפים כבני זוג והם רוצים בכל מאודם לפרק את החבילה. איך עושים את התהליך הזה? אל מי פונים? מה הצעדים הנכונים במצבים מעין אלו? אז חשוב לדעת שהדבר הראשון הוא למעשה פנייה אל בית הדין הרבני. שם יש לפתוח תיק גירושין.

יש משמעות רבה לכך שהצד שפונה ומבקש את הדבר ועושה את זה ראשון, על כל התהליך העתידי של התנהלות תיק הגירושין.

לאחר שכבר יש תיק ברבנות שם מבקש אחד מבני הזוג לפתוח בתהליך גירוין יצטרך כל צד לייצג את עצמו לרוב יהיה זה בעזרת עורך דין מומחה לתחום הזה של ענייני משפחה באופן כללי וענייני גירושין באופן פרטי. האמת היא שלא חייבים דווקא את השירות של עורך הדין. כי יש בהחלט אפשרות להיעזר גם בשירות של טוען רבני מוסמך. במקרים מסוימים זה אף יהיה טוב יותר ותהיה לזה עדיפות על פני אפשרויות אחרות.

טוען רבני עושה לכם סדר

אם התלבטתם בין טוען רבני או עורך דין, ודאי כבר הבנתם שגם טוען רבני עשו לסייע לכם והוא אף יוכל להחליף בהצלחה את השירות של עורך הדין.

כאן חשוב להבין כי טוען רבני הוא לא אדם שהוא אישיות רבנית. הוא קרוי טוען רבני היות והוא מייצג את הלקוחות שלו בבית הדין הרבני. הוא אמרו להיות אדם הבקי היטב בכל הדין העברי ובכל חלקי השולחן ערוך בכל מה שקדור לדיני נישואין, גירושין וכל המסתעף מכל זה.

שירות יעיל ומקצועי כדי לקבל מענה הכי יעיל והכי מקצועי, הרי שהטוב ביותר הוא לחפש טוען רבני מוסמך, מקצועי, בעל ניסיון וכזה שכבר הצליח להוכיח את עצמו בשוק והוא יכול להבטיח ליווי מקצועי ואפקטיבי .

קראו עוד: https://www.d.co.il/80284961/18210/

אולי יעניין אתכם?

החשיבות בהסכם ממון על נכס

הסכם ממון נערך עבור בני זוג הרוצים למסד יחסיהם. כך כאשר הם רווקים ומעוניינים להתחתן ובמיוחד כאשר נוצרות מערכות יחסים שניות בחייהם. קיימות סיטואציות שונות.

קרא עוד »