איך להתגרש?

גירושים זה נושא מאוד רגיש. קשה לדון בגירושין מבלי להזכיר את הרגשות הכרוכים בכך. על מנת למנוע כל אי הבנה ולהוציא את רגשותיהם האמיתיים של האנשים המעורבים, חשוב שכולנו נבין מה המשמעות של גירושין ומה ניתן לעשות על מנת לעשות את זה האופן הטוב ביותר

כשזוג עובר גירושין, אולי הם לא ירצו לדבר על זה. אבל הם צריכים, כי הם צריכים לדעת איך עתידם ייראה וכיצד הם יכולים לקבל את ההחלטות הטובות ביותר עבור ילדיהם.

לצערנו, שיעור הגירושים נמצא במגמת עלייה. זוגות רבים בוחרים להתגרש (רוצה להתגרש? למד כיצד) אם בשל סיבות כלכליות, סיבות נפשיות, בעקבות בגידה של אחד הצדדים, חוסר תקשורת או אי התאמה. על חלק מהסיבות נפרט כאן:

  • חוסר התאמה – אנשים רבים בוחרים להתגרש עקב חוסר התאמה. במהלך החיים אנשים עוברים שינויים רבים אם מבחינת קריירה או עקרונות. ולעיתים הצד השני כבר לא תואם להם יותר מבחינת ערכים.
  • שינוי בקריירה – פעמים רבות אחד מבני הזוג מתקדם בקריירה שלו בעוד הצד השני מרגיש תקוע. לעיתים לא ניתן לגשר על הפער וזוגות רבים בוחרים להתגרש.
  • בגידה – בגידה היא אחת הסיבות הנפוצות ביותר לגירושין. זוגות רבים שעברו משבר בגידה נוצר אצלהם משבר של חוסר אמון בצד השני ולכן הם מעדיפים לסיים את הקשר.
  • ועוד

איך להתגרש בצורה יפה?

זוגות רבים שבוחרים להתגרש בוחרים לעשות זאת בצורה יפה ומכבדת, הם מעוניינים להישאר בקשר טוב בגלל הילדים או המשפחה. כדי להתגרש בצורה יפה חשוב לכבד אחד את השנייה לאורך כל הליך הגירושין. מומלץ לשים את האגו בצד ולפתוח הכל על השולחן תוך התחשבות, גמישות והקשבה לצד השני.

כדי להתגרש בצורה יפה מומלץ להיעזר בעו”ד גירושין שייצג אותכם באופן הטוב ביותר בכל מה שנוגע למזונות, משמורות וחלוקת רכוש משותף.

 

אולי יעניין אתכם?

לוגו לעורך דין

לוגו הוא סימן או סמל גרפי המשמשים בדרך כלל עסקים, ארגונים וישויות משפטיות אחרות כדי לזהות את עצמם ואת המוצרים שלהם. סמלי לוגו משמשים גם

קרא עוד »