עורך דין דיני עבודה

עורך דין דיני עבודה הוא בקבוצה של אלה שאחראים להגנה על זכויות העובד ורווחתו. הם עוזרים בנושאים כמו שכר מינימום, תשלום שעות נוספות, בטיחות במקום העבודה, אפליה וכו'. עורך דין לעבודה אחראי גם לייעץ ללקוחותיו באילו צעדים לנקוט כאשר הם הופלו לרעה או הוטרדו במקום העבודה. הם יכולים גם לייצג את לקוחותיהם בבית המשפט כאשר הם מגישים תביעה נגד המעסיק שלהם.

הסבר על עורך דין דיני עבודה

עורכי דין לעבודה עשויים לעבוד עם איגוד כדי לנהל משא ומתן על חוזים ולטפל בתלונות מול ההנהלה. הם עשויים גם לעבוד עם ההנהלה כדי לספק ייעוץ משפטי כיצד להישאר במסגרת החוק בכל הנוגע לסוגיות תעסוקה כגון גיוס עובדים, פיטורים, קידום, תעריפי שכר והטבות. עורכי דין לעבודה יכולים לסייע לעובדים להגיש תביעות לביטוח אבטלה או קצבאות נכות.

עורך דין לעבודה הוא עורך דין המתמחה בייצוג עובדים, איגודי עובדים ומעסיקים בתיקי דיני עבודה. עורך דין לעבודה נקרא גם עורך דין לעבודה. הם יכולים להיות משרה מלאה או חלקית.

אנשי מקצוע משפטיים לכל דבר ועניין

עורכי דין לעבודה הם אנשי מקצוע משפטיים המתמחים בחוקים המסדירים את זכויות העובדים. לעתים קרובות הם נקראים לייצג עובדים בסכסוכים עם מעסיקיהם, לנהל משא ומתן על חוזים ולייעץ לגבי ציות לדיני עבודה עורך הדין לעבודה הוא זה שעוזר לעובדים להבין מהן זכויותיהם, למה עליהם לצפות ממעסיקיהם וכיצד הם יכולים להגן על עצמם מפני יחס לא הוגן.

עורך דין דיני עבודה הם עורך דין המתמחים בדיני עבודה. הוא עשוי לעבוד בפרקטיקה פרטית, עבור תאגיד או עבור הממשלה. עורך דין עבודה הינו עורך דין המתמחה בדיני עבודה. דיני עבודה הם החוקים המסדירים את היחסים בין מעסיקים לעובדים, לרבות חוקי שכר מינימום וחוקי תשלום שעות נוספות. עורכי דין לעבודה עשויים לעבוד בפרקטיקה פרטית, עבור תאגיד או עבור הממשלה. הם עוזרים למעסיקים לציית לחוקי העבודה הפדרליים והמדינתיים ומסייעים לעובדים בזכויותיהם החוקיות כעובדים לפי חוקים אלה.

צרו קשר עם משה בן בסט משרד עו"ד >>>

 

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עובדות מפתח על ועדות להפסקת הריון
ועדות להפסקת הריון, לרוב חלק בלתי נפרד ממוסדות הבריאות, ממלאות תפקיד קריטי בניהול שירותי הפלות. על...
קרא עוד »
אפר 19, 2024
שלום עולם!
ברוכים הבאים לוורדפרס. זה הפוסט הראשון באתר. ניתן למחוק או לערוך אותו, ולהתחיל...
קרא עוד »
ספט 20, 2018
התייעצות עם עו"ד פלילי – יכול להיות מועיל מאוד
באמצעות התייעצות עם עו"ד פלילי תוכלו למצוא את עצמכם בסיטואציה הרבה יותר טובה מבחינת ההליכים המשפטיים...
קרא עוד »
אוג 01, 2021