איך בוחרים עורך דין פלילי

עורך דין פלילי הינו עורך דין המוסמך לעסוק בפני בתי המשפט בתיקים פליליים. הם בדרך כלל מטפלים במקרים הכוללים פשעים, כולל פשעי צווארון לבן, סחר בסמים ופשע מאורגן.

הם נקראים לפעמים עורכי דין, סנגורים ציבוריים או עורך דין מטעם בית המשפט. עורכי דין פליליים עובדים בדרך כלל עבור הממשלה ומתמנים על ידי שופט לייצג נאשם מעוטי שאינו יכול להרשות לעצמו לשכור עורך דין משלהם.

עורכי דין פליליים עוסקים בהגנה על אנשים שביצעו פשע. הם ידועים בדרך כלל בכישורי המשפט שלהם וביכולתם לשכנע שופטים, חבר מושבעים ואנשים אחרים להסכים איתם.

עורך דין פלילי הוא אדם המייצג ומסייע לאנשים המואשמים בפלילים. עורכי דין פליליים הוכשרו במיוחד לייצג את לקוחותיהם בבתי משפט על ידי הגנה עליהם, הצגת ראיות וניהול משא ומתן להסדרי טיעון.

תפקידו של עורך הדין הפלילי אינו מוגבל רק להליכים בבית המשפט. הם גם מספקים ייעוץ משפטי כיצד להימנע מביצוע פשע או כיצד להגן על עצמך מפני האשמות.

שלבים חשובים לפני בחירת עורך דין פלילי

בחירת עורך דין פלילי יכולה להיות קשה, במיוחד כאשר אינך בטוח מה לחפש. להלן מספר טיפים שיעזרו לך למצוא את עורך הדין המתאים לתיק שלך.

1. בצע את המחקר שלך:

הצעד הראשון במציאת עורך דין פלילי הוא ביצוע המחקר שלך. אם הואשמת בפשע, חשוב לברר כמה שיותר מידע על המקרה לפני שתעסיק מישהו. זה כולל קריאת מסמכי בית משפט ציבוריים ועיון בפורומים מקוונים ופוסטים ברשתות החברתיות של אנשים שהואשמו באותו פשע כמוך.

2. בקש הפניות:

דרך נוספת למצוא עורך דין פלילי טוב היא בקשת אסמכתאות שיוכלו לספק לך. שאלו אותם כמה זמן הם עוסקים בעריכת דין ועל כמה תיקים הם עבדו בשנה או בשנתיים האחרונות. כדאי גם לשאול אם יש להם ניסיון בעבודה על מקרים דומים לשלך כדי שיוכלו להבין טוב יותר את מצבך.

לסיכום, ההחלטה על בחירת עורך דין פלילי אינה קלה. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון לפני שכירת אחד כגון מיקום, ניסיון וסוג התיק שיש לך.

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה תביעות משפטיות לוקחות כל כך הרבה זמן
הטיפול המשפטי בתביעות או מקרים כאלה ואחרים לוקח הרבה מאד זמן ויש לא מעט דיווחים ועדויות של אנשים אשר...
קרא עוד »
אוק 03, 2022
מה כדאי לדעת על עבירות מע"מ
עבירות מע"מ הן עבירות מס לכל דבר ועניין וכמו כל סוג של עבירות מס הן נחלקות לשני סוגים- מהותיות וטכניות....
קרא עוד »
דצמ 22, 2019
פארק בבלי – איך יודעים שזה פרויקט איכותי
אחת לכמה זמן אנחנו יכולים לקרוא ולשמוע על פרויקטים של בנייה הן למגורים והן למסחר, במקומות שונים בארץ,...
קרא עוד »
יול 25, 2022