שירותי נוטריון בהרצליה

משרד עו"ד רם אפרתי מעניק שירותי נוטריון בהרצליה. המשרד פתוח לכל אדם הזקוק לשירות נוטריוני במרכז הארץ לקבלת מענה מקצועי, יסודי, מקיף ואמין. נוטריון, עו"ד רם אפרתי בעל ותק של למעלה מעשרים שנה בענף עריכת הדין, מבטיח שירות נוטריוני מקצועי המבוסס על ניסיון רב שנים. בין התמחויות המשרד: תרגום ואישור מסמכים.

בשנת 1976 נחקק בישראל חוק הנוטריונים, חוק זה העניק לעו"ד רם אפרתי, נוטריון בהרצליה את הסמכות המשפטית לפיקוח על תרגום ואישור מסמכים משפה זרה. משרד עו"ד רם אפרתי, נוטריון בהרצליה, מציע ללקוחותיו שירות מקיף ואמין. שירותי תרגום, הצהרת מתורגמן הנערכת ע"י צד שלישי הבקיא בשפת המקור ואישור שהמסמכים תורגמו ואושרו כהלכה ועל פי חוק.

ניסיונו רב השנים של משרד עו"ד רם אפרתי הוביל אותו לכדי התמחות וניסיון עשיר בתחומים שונים. לצד תרגום מקצועי שפתי קיימים בין אנשי המקצוע עימם עובד המשרד מומחים בעלי ידע רב מבחינת מונחים ומושגים מקצועיים לכל תחום.

עם העשייה המקצועית נוצרו עם השנים למשרד גם קשרים עם השגרירויות הזרות בישראל. המשרד מעניק ייעוץ בנוגע לסוגי מסמכים ואישורים הנדרשים עבור פעולות שונות בהם: אישורי הגירה או ויזות לארה"ב.

בין שירותיו הרבים של משרד נוטריון בהרצליה, עו"ד רם אפרתי: אישורים נוטריוניים, העתקי מסמכים, תרגום מסמכים משפות שונות, חתימה על חוזי שכירות. נוסף על אלה שירותים נוספים בהם אישור על תרגום מסמכי ממון, תעודות רשמיות – תעודות נישואין/לידה, תרגום צוואות, תרגום מסמכים משפטיים ועוד.

משרד עו"ד רם אפרתי, נוטריון בהרצליה, נותן ללקוחותיו שירות בעל ערך רב. חתימתו מאשרת את זהות החותם על מסמך ונכונותו. לא פחות חשוב, חתימתו של נוטריון מאשרת כי החותם חתם על המסמך מרצונו החופשי.

במידה והנכם זקוקים לשירותי נוטריון בידקו ראשית מהם צרכיכם ובאם יש בניסיונו של עו"ד נוטריון אליו ניגשתם היכולת לתת לכם מענה מקיף, מעבר לאישור חתימה. מה שיבטיח לכם שירות יעיל ומהיר.

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור עורך דין תאונות דרכים
לאחר תאונת דרכים, עליך לפנות לחברת הביטוח שלך. עליך למלא טפסים ולבצע תשלומים כגון השתתפות עצמית. אתה...
קרא עוד »
אוג 29, 2022
שליחות משפטית
שליחות משפטית היא כל סוג שליחות שמתבצע ע”י שליחים משפטיים מיוחדים ויש בו מורכבות משפטית. למה הכוונה...
קרא עוד »
אוג 27, 2022
איזה כישורים צריכים כדי להצליח במסגרת לימודי האקינג למתחילים?
לימודי האקינג למתחילים היא סדרת מאמרים ומדריכים המלמדים מתחילים כיצד לפרוץ למערכות של חברות...
קרא עוד »
אוג 14, 2022