תביעת סיעוד

תביעת סיעוד

אם נקלעתם למצב שנפצעתם בתאונה, חליתם במחלה או נפגעתם בעבודה, בוודאי הכנתם בשביל תרחישים אלה פוליסת ביטוח שתכסה אתכם. בפועל, חברה זו לא תמהר לשפות אתכם גם אם שילמתם סכומי עתק על פוליסה מאובטחת במיוחד וגם אם אתם עובדים מול סוכן ביטוח שבדרך כלל שירת אתכם טוב. במקרה של תאונה או פגיעה אחרת, אף אחד לא יודע מה יהיה, אבל אנחנו כבר היינו שם, ומה שקורה בדרך כלל הוא שכל הסדר הביטוח מתמוטט כמגדל קלפים, כשנציגי הביטוח מוצאים פרצה מדוע הפגיעה שלכם היא בתחום האותיות הקטנות ועל כן אינכם זכאית לשיפוי פיננסי ביטוחי. בדיוק בשביל זה מוטב שתכינו את עצמכם לקשר עם משרד עורכי דין שיגבש עבורכם תביעת סיעוד לקבלת פיצוי הביטוח ההולם במסגרת הפוליסה.

בחינת הפגיעה שלכם והחלטה אם לגבשה לכתב תביעה

בשלב הראשון של ההתקשרות עם משרד עורכי דין מומחה לגיבוש תביעת סיעוד, יבחנו המומחים המשפטיים של המשרד את מהות המקרה שלכם, ידרשו לראות מסמכים שונים המעידים על הפגיעה ויבקשו לדעת כיצד נפגעתם, מהן הנסיבות שהובילו לכך והאם ישנו קשר למקום עבודתכם או לאיזושהי מחויבות פיננסית אחרת שלקחתם בה חלק. בהתאם לכל התרחישים הללו מחליט משרד עורכי דין האם להגיש תביעה נגד הביטוח שלכם. גיבוש תביעת סיעוד תתקבל על ידי משרד עורכי דין רק אם ידוע שמדובר במקרה שנמצא תחת הקריטריונים של הפוליסה שלכם ועל כן ישנו סיכוי לנצח.

גיבוש הממצאים לכתב תביעה נגד חברת הביטוח

בעקבות הממצאים של הפגיעה בכם תגובש חוות דעת משפטית אשר תתורגם לכתב תביעה כנגד חברת הביטוח שלכם. יועלו, בין השאר, טיעונים שהעלתה חברת הביטוח בעבר שאומרים שאינכם זכאים לפיצוי וכנגדם יגובשו טיעונים נגדיים המצביעים כי אתם זכאים לקבל כספית במסגרת תביעת סיעוד על פי תנאי הפוליסה שלכם.

חיבור נוסח מלא של תביעת סיעוד

גיבוש הממצאים היבשים ועמידה על הרגליים האחוריות לקבלת המגיע לכם הם רק תחילת המהות של התביעה. יש כאן גם עניין של עיכוב תהליכים על ידי חברת הביטוח, שהתנערה מכם וטענה שלא מגיעים לכם פיצויים על אף שהם כן הגיעו לכם. בעקבות כך, במסגרת תביעת סיעוד, ידרוש משרד עורכי דין גם פיצויים בגין עוגמת נפש והוצאות משפט. המרכיבים הללו יגובשו לתביעה כוללת נגד חברת הביטוח גם מתוקף התאונה או הפגיעה שלכם וגם בשל ההתנערות של עובדיה מעמידה בקשר מולכם מרגע התקרית.

תביעת סיעוד – המסלול הבטוח לקבלת כספי הפוליסה בימינו

התנהלותן של חברות ביטוח העוסקות בפוליסות בריאות וסיעודיות, בזמן אמת, לא תהיה כנראה לשביעות רצונו של המבוטח הנפגע. לכן, אם נתקלתם במכשול ביורוקרטי או בסירוב לקבלת הכספים זה לא מקרי. פנו למשרד עורכי דין המתמחה בתביעות סיעוד והבטיחו את קבלת המגיע לכם. תביעת סיעוד מגישים רק במשרד עורכי דין שמכיר מקרוב את נושא הביטוח הסיעודי!

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך אפשר למצוא עורך דין לחוזים בנתניה?
ישנם לא מעט מקרים בהם יש צורך לשכור את שירותיו של עורך דין חוזים בנתניה ובכל מקום אחר. לשם כך, צריך...
קרא עוד »
אוג 29, 2023
ענישה אלימות במשפחה
נושא האלימות במשפחה הוא אחד הנושאים הכאובים והעדינים ביותר. אם כל מקרה של אלימות הוא דבר נורא אותו יש...
קרא עוד »
נוב 16, 2021
גישור בגירושין
מספר הזוגות בישראל הבוחר מידי שנה לפרק את החבילה רק הולך ועולה. זוגות רבים מוצאים את עצמם נכנסים...
קרא עוד »
דצמ 10, 2020