שיקולים בבחירת עורך דין פלילי

עורך דין פלילי

גם אם אתה מחפש עורך דין פלילי לצורך ייצוגך או לצורך ייצוג בן משפחה או אדם קרוב, חשוב שתדע שפנייה אל עורך דין פלילי הינה הכרחית עוד במעמד הזימון לחקירה. עורך דין פלילי יעזור לך להתכונן לחקירה כך שלא תסב לעצמך נזק בהתנהלות לא תקינה בעת החקירה. במידה ולא היה לך זמן להתכונן לחקירה, במהלך החקירה עצמה ניתנת לך הזכות להיוועץ עם עורך דין לבחירתך כאשר יש לך התלבטות כיצד להגיב על השאלות.

התמחות בתחום הפלילי הספציפי

לא פעם תתקלו בפרסומים של עורך דין אשר מוסיף לתחומי ההתמחות שלו את התחום הפלילי. מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין שהתחום הפלילי הינו עיסוקו העיקרי. מעבר לכך, תחום הפלילים מורכב מתחומים רבים כגון עבירות מין, אלימות, סחר בסמים, עבירות רכוש ועוד. זוהי הייתה רשימה מצומצמת שלכל סעיף ברשימה זו וברשימה המלאה יש תתי סעיפים בעלי התמחויות שונות. כאשר בוחרים עורך דין פלילי חשוב לבדוק בראש ובראשונה שהינו מומחה בתחום הפלילי הרלוונטי למקרה.

ניסיון בצד השני

עורכי דין פליליים רבים עבדו בעברם כתובעים בתחום הפלילי. אל תתפתו להבטחות על שימוש בקשרים מין העבר של עורך הדין אך ניסיון זה יכול להועיל מאוד לתיק שלכם משום שעורך הדין מכיר ויודע בדיוק כיצד עובד הצד התובע.

עורך דין או משרד

אחד השיקולים בבחירת עורך דין פלילי הינה האם הוא עובד לבדו או שהוא שייך למשרד עורכי דין. יתרון גדול לשכירת ייצוג ממשרד הינו במקרים לא רצויים בהם עורך הדין יהיה חולה או שמכל סיבה מצערת כזו או אחרת לא יוכל לתת לכם ליווי צמוד בחלק מהימים או אפילו להגיע לייצוג במשפט.

תוכלו למצוא פרטים נוספים על כך בכתובת http://www.criminal-attorney.co.il/

מחיר

בהרבה מקרים, לתיקים מסוימים יש מחיר קבוע בשוק. מחיר זה יכול לעלות במידה ומדובר בעורך דין מפורסם המוזכר הרבה בכלי התקשורת או בעל עבר רווי הצלחות משפטיות. כדאי לא לתת לעורך דין עם מעט ניסיון לייצג אתכם אפילו אם הינו מציע לכם מחיר מתחת לשוק, למשפט הפלילי יכולות להיות השפעות רבות על עתידכם ולכן כדאי לפעול בצורה מיטבית.

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ומי שלא צריך נוטריון לאנגלית, שיקום
אחת הסיבות העיקריות לביקוש הקבוע לשירותי משרד של עורכי דין נוטריוניים היא הפנייה ההולכת ומתגברת של...
קרא עוד »
מאי 26, 2020
הוצאת רישיון קבלן – למה זה חשוב?
אחד הרישיונות החשובים ביותר בעולם הבנייה, בין אם זה מתייחס לבניית מבני מגורים או בניית מבני עסקים...
קרא עוד »
דצמ 22, 2020
תובנות מומחים לגבי קניית חומרי בניין וכלי עבודה באינטרנט
בתחום הבנייה, תהליך רכישת חומרי בניין וכלי עבודה התפתח בצורה משמעותית עם הופעת פלטפורמות הקניות...
קרא עוד »
מרץ 31, 2024