איך בוחרים עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים

כשאנחנו עוברים בתאונת דרכים, אפילו תאונה קטנה, כזו שאין בה הרבה מעורבים והפגיעות הן שטחיות בלבד, עלינו לשכור עורך דין כמו עו"ד אושיק אליהו שייצג אותנו, בין אם זה מול המשטרה, מול בית המשפט וכן מול חברת הביטוח אם יהיה צורך בכך. 

אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של עורכי דין שעוסקים בתחום של תאונות דרכים בהיבטים שונים. עלינו לשאול את עצמנו, איזה עורך דין יכול להתאים לצרכים שלנו, על פי סוג המקרה ועל פי מאפיינים מסוימים שקשורים אליו. למשל, אם מדובר בתאונה קטנה, סביר להניח שאנחנו לא נחפש עורך דין יוקרתי, מצד שני, אם מדובר בתאונה משמעותית, תאונה עם השפעות והשלכות רציניות, אז מוטב שנבחר עורך דין מנוסה, מוכר, עורך דין שיוכל לספק לנו את השירות הטוב ביותר. 

לפני שנסביר איך בוחרים עורך דין בצורה נכונה, חשוב לזכור שעלינו לעשות זאת בשיקול דעת, סבלנות, ומתוך הבנה שמדובר בעניין רציני ואסור לנו לפספס ולעשות בחירה לא טובה. 

איך בוחרים נכון?

ראשית, אנחנו צריכים לבחון את הניסיון שעומד לרשותו, עד כמה הוא יכול לעזור לנו במקרה שלנו ועד כמה אנחנו יכולים לסמוך עליו שיספק לנו את השירות הטוב ביותר. 

שנית, אנחנו צריכים לבחור עורך דין תאונות דרכים שיתאים למקרה שלנו. כמו שציינו, אין טעם לבחור עורך דין שאיננו מכיר מקרים דומים לשלנו או שהוא עוסק רק במקרים קשים ומסובכים. בסופו של דבר, יש פה גם שאלה של עלויות כלכליות ותועלות. 

שלישית, יש לבחון את הזמינות שלו לייצג אותנו, זאת על מנת שהוא יוכל לעמוד לרשותנו לאורך כל התהליך, בין אם זה מול המשטרה, חברת ביטוח או כאמור, בבית המשפט אם אנחנו מתמודדים עם אשמה מסוימת. 

 

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נהגתם בשכרות? 5 פעולות שחובה שתבצעו אם עצר אתכם שוטר
במדינת ישראל יש כ9 מיליון תושבים. על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בסוף שנת 2020 מספר כלי הרכב המנועיים...
קרא עוד »
מאי 22, 2022
עו"ד פלילי – איך אדע אם הוא יכול לעזור במקרה שלי?
כאשר אדם מואשם בעבירה פלילית כלשהי, תהיה המטרה של החקירה להוביל את החשוד להודאה במעשה. יופעלו עליו...
קרא עוד »
דצמ 24, 2018
עורך דין משפחה – מוצאים את האחד המתאים
מציאה של עורך דין מומלץ שאפשר לבטוח בו זוהי משימה שיכולה להיות מורכבת, אך אפשר לומר שאם אתם רוצים להקל...
קרא עוד »
ינו 11, 2022