כל מה שצריך לדעת על עורך דין מסחרי

עורך דין מסחרי מטפל במגוון רחב של נושאים, החוסים תחת כנפיו של תחום המסחר, חוזים, משא ומתן והיבטים רבים נוספים בתחום המסחר במובנו הרחב. נסביר על חלק מבין אין ספור הנושאים שבהם נחוץ עורך דין מסחרי ובמה חשיבותו.

ליווי הסכמים וניסוח חוזים

עורך דין מסחרי מספק ללקוחותיו שירות חשוב בתחום עריכת החוזים וניסוח הסכמים. עורך דין בתחום המסחרי הינו בעל ידע עשיר בתחומי החקיקה הנוגעת ליחסים מסחריים וכן הבנה מעמיקה בפסיקה עדכנית וסכסוכים שהגיעו אל כתלי בית המשפט. הבנה מקיפה בדיני מסחר ודיני חוזים מאפשרת לעורך הדין ללוות בהצלחה התגבשות של יחסים מסחריים תוך הגנה מקיפה על לקוחותיו, מפני סעיפים מקפחים או השפעות שליליות בשל מציאות כלכלית דינאמית ולפעמים לא צפויה.

עורך דין עשוי לקחת חלק חשוב בחתימת שיתופי פעולה עסקיים, הסכמי זכיינות, פעילות מסחרית בין לאומית ועוד. ראו לדוגמה עו"ד ליטיגציה מסחרית!

ייצוג בבית המשפט בעניינים מסחריים

עורך דין מסחרי הינו הסמכות המקצועית שמייצגת את לקוחותיו, תאגידים וגופים מסחריים, בבתי המשפט. מדובר למעשה על תת תחום שנקרא ליטיגציה מסחרית. העוסק בכך עשוי לייצג את לקוחותיו במקרים של סכסוכים מסחריים, בדיונים אודות פירוקים או כינוס נכסים, בטיפול בנושאים שונים מול כונס הנכסים. ליטיגציה מסחרית עשויה לכלול התדיינות מול ספקים, התדיינות בנושאי של פגיעה בסודיות ואי תחרות מצד עובדים לשעבר ושלל היבטים נוספים.

עורך דין מסחרי ונדל"ן מסחרי

עורך דין מסחרי דרוש לגורמים עסקיים ומסחריים, גם בתחום המרכזי של נדל"ן מסחרי. עורך הדין שפעיל בתחום זה עשוי לייצג קבוצות של משקיעים, יזמי נדל"ן, חברות פיתוח, גופי מימון ועוד. בנדל"ן מסחרי קיימים גם היבטים משמעותיים של זכויות בניה, זכויות פיתוח, היטלים ומיסוי.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://mg-firm.co.il!

אולי יעניין אתכם?