שחר ולר – עורכת דין שתעמוד לצידכם בכל דבר

שחר ולר

כשאנחנו נדרשים לשירותיו של עורך דין, בוודאי בתחום העסקי, ובפרט כשמדובר בעורך דין אשר אמור מצד אחד לייצג את האינטרסים של החברה ומצד שני את האינטרסים של תובע מסוים, בעל מניות נניח,אשר לא בהכרח פועל בשם החברה, אלא בשם עצמו, אזי שעלינו לחפש מישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו, מישהו שאנחנו יכולים להיות בטוחים שהוא יבצע את עבודתו, לא רק בצורה הטובה ביותר, אלא גם בצורה האמינה ביותר. 

דוגמא טובה לעורך דין כזה, הוא שחר ולר, עורך דין שמתמחה בתביעות מסחריות, תביעות אזרחיות ובפרט בכל מה שקשור לתביעות נגזרת. אלו תביעות בהן בעל המניות פועל הרבה פעמים כנגד האינטרס של החברה, כאשר הוא מגיש תביעה נגד צד ג', אף על פי שהחברה איננה מעוניינת בכך ואיננה צד בתביעה. 

עו"ד ולר יודע כיצד לעבוד עם הלקוחות, יודע כיצד לספק להם מענה שלהם וכולל, מבלי שהחברה, אשר גם אותה הוא מייצג, עלולה להיפגע מכך. במילים אחרות, הוא דואג לאינטרס של הלקוח המקורי שלו וכן של הלקוח אשר פונה אליו לצורך תביעה ספציפית, מעצם זה שהוא קשור לחברה. 

מה מאפיין את עו"ד ולר 

עו"ד ולר ידוע בתור איש מקצוע אמין, יסודי, עו"ד שאפשר לסמוך עליו. לא במקרה חברות רבות שוכרות את שירותיו ולא במקרה בעלי מניות רואים בו איש מקצוע שאפשר לסמוך עליו, מישהו שהם יכולים לבטוח בו שיבצע את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר. 

חשוב להדגיש, תביעות נגזרת בפרט, הן לא תביעות פשוטות, ועל כן נדרש איש מקצוע שאפשר לסמוך עליו במאה אחוז. אין ספק, שעו"ד ולר עונה על הדרישות האלה, ומכאן גם הצלחותיו הגדולות.

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
3 סעיפים לבחירת עורך דין תעבורה
יותר ויותר נהגים שוכרים עורך דין לתעבורה כאשר הם מקבלים דו"ח תעבורה. בנוסף לקבלת ייעוץ מקצועי מעורך...
קרא עוד »
אוג 10, 2020
מהן 10 העבירות הפליליות השכיחות ביותר
עבירות תנועה רוב רובם של האנשים נוהגים ופעמים רבות כאשר הם נוהגים הם מבצעים עבירות תנועה חריפות...
קרא עוד »
אוק 25, 2018
איך לבחור עורך דין דיני עבודה מומלץ
עורך דין דיני עבודה הוא עורך דין המתמחה בדיני עבודה. לרוב הם נשכרים על ידי מעסיקים כדי לסייע להם...
קרא עוד »
פבר 08, 2023