מה המחיר של הוצאת דרכון פולני

מה המחיר של הוצאת דרכון פולני

ישראלים רבים, כידוע, מבקשים בשנים האחרונות להוציא דרכון פולני. מאז שנוצר גוש היורו והאיחוד האירופאי הפך להיות יחידה מדינית אחת, הביקוש לדרכונים של מדינות באיחוד עלה. דרכון פולני נחשב לפופולארי בקרב ישראלים רבים, מאחר ופולין מאפשר לכל מי שנולד במדינה או צאצא ליוצא פולין, להוציא דרכון בצורה פשוטה ומהירה. 

באופן טבעי, גם אם זה פשוט ונוח, עדיין נדרשת הוצאה כספית מסוימת לשם כך. בעיקרון, בשביל להוציא דרכון פולני מוטב לפנות אל עורך דין שמתמחה בנושא. הוא ידע כיצד לגשת לעניין ואיך לבצע את התהליך בצורה מסודרת ונכונה, מבלי לבזבז זמן יקר. 

אפשר לעשות את התהליך לבד, אך זה דורש הרבה מאוד התעסקות, הרבה מאוד זמן, טרחה, לא לכל אחד יש את האפשרות להשקיע בכך בעצמו. אם שוכרים עורך דין שמתמחה בעניין, הוא מטפל בכל הדברים וידע לבצע זאת באופן מסודר ואחראי. 

כמה זה יכול לעלות לנו

מבחינת עלויות שירות עורך דין, הרי שזה תלוי במשך הזמן שהוא משקיע בכך, הביקוש אליו ובגורמים נוספים. בסך הכל, זה אמור לעלות בסך אלפי שקלים. 

התהליך באופן רשמי, עולה הרבה פחות. אגרה בסיסית להתנעת התהליך עולה סביב 800 שקל, אגרה לבקשת דרכון עולה 600 שקל בערך, וכל מה שקשור לאישור ותרגום מסמכים הנדרשים לצורך הוצאת דרכון עולה סביב 1000 שקל זה תלוי מי מבצע את זה (יש צורך בשירות נוטריון), כיצד הוא עושה את זה ועוד. 

חשוב להבהיר, גם אם הנתונים נשמעים משמעותיים, עדיין אם בוחנים את המשמעות של הוצאת דרכון והאפקטיביות של התהליך, אז אין ספק שאנחנו יכולים ליהנות מכך באופן משמעותי וליהנות מאפשרות ניצול של דלתות אשר נפתחות בפנינו. 

 

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אשרות משרד הפנים – מי זכאי?
אשרות משרד הפנים הן למעשה הדרך של אנשים רבים להתקיים במדינת ישראל, או להיעזר בה, ללא אזרחות ישראלית....
קרא עוד »
מאי 09, 2020
בדיקת מצב רישיון נהיגה – כך עושים זאת נכון
רישיון הנהיגה הוא המסך הרשמי המקנה את האפשרות שלכם לנהוג באופן חוקי בכבישי הארץ. זאת ועוד, רישיון...
קרא עוד »
אפר 17, 2022
רכישת דירה מקבלן
הרבה אנשים מעוניינים לשכור דירה מקבלן. הסיבה לכך היא שהם רוצים לחסוך כסף ולהימנע מהטרחה של הצורך...
קרא עוד »
אוג 29, 2022