שירותים נוטריונים – איפה אנחנו יכולים לקרוא עליהם

כמו בלא מעט מצבים בחיים, הרי שגם במקרים של שירותי נוטריון, לפני שאנחנו שוכרים איש מקצוע, קרי עורך דין שיש לו סמכות לספק לנו אישור נוטריוני, הרי שעלינו להקפיד על כך שנבין בדיוק מה הוא יכול לספק לנו, אילו שירותים הוא יכול לבצע עבורנו והיכן הוא באמת יכול לעזור לנו.

צריך להבין, שירותים נוטריונים ניתנים במקרים מסוימים, לא מדובר על שירות שיש צורך לספק אותו כל הזמן. אלא רק במקרים בהם אנחנו עובדים מול גורמים בחו"ל או להבדיל כאשר אנחנו נדרשים לחתימה של עורך דין בשביל להוכיח שאכן המסמך שאנחנו מציגים הוא קביל וניתן לעבוד עליו. זה יכול להיות במקרה של מסמכים בין בני זוג, בין עסקים או כל מסמך אחר שיש לו משמעות משפטית כזו או אחרת.

בסופו של דבר, כאשר אנחנו שוכרים שירותי נוטריון, עלינו לקחת בחשבון מה בדיוק הוא יכול לספק לנו, הן ביחס למה שאנחנו מחפשים, צריכים, והן ביחס לעלויות הכלכליות שאנחנו מתבקשים ואמורים לשלם עבורם.

יש מקרים בהם אין לנו ברירה אלא להיעזר בנוטריון כמו עורכת דין רחל שחר, למשל, במקרים כמו שינוי שם, מסמכי פטירה, גירושין, נישואין ועוד. למעשה, בכל מצב בו אנחנו נדרשים להציג מסמך משפטי, חשוב מאוד שהוא יהיה מגובה, כך או אחרת בחתימה של נוטריון.

איך ללמוד על שירותים של נוטריון

כאמור, לפני שאנחנו ממהרים לקחת נוטריון, עורך דין, חשוב לדעת מה זה בדיוק שירותי נוטריון, איך הוא יכול לעזור לנו, וכיצד אנחנו יכולים להפיק מכך תועלת ביחס למצב שלנו, ביחס לסיטואציה בה אנחנו נמצאים.

רצוי מאוד גם לקבל את הייעוץ המלא והכולל מהנוטריון עצמו, לפני שנקבל ממנו את השירותים, כך נוכל להבין ממנו כיצד זה ישפיע על התהליך שלנו.

אולי יעניין אתכם?