כמה סיבות לפנות לעורך דין תאונות דרכים במידה ועברתם תאונת דרכים

נפגעתם בתאונת דרכים? אנו מאחלים לכם החלמה מהירה וחזרה לשגרה. אבל כשאתם כבר פחות או יותר מאוששים, הגיע הזמן לקחת את מה שמגיע לכם. תשלומים של שנים לחברות הביטוח ולגופים השונים, אמורים להוכיח את עצמם כמשתלמים בדיוק ברגעים כמו אלו.

אבל כדי שלא תתאכזבו מהר מידי, כשתגלו שהגופים האלו יעשו הכול כדי לתת לכם כמה שפחות, אם בכלל, כדאי פשוט לפנות לעורך דין ולחסוך את כל כאבי הראש והלב. 

הנה כמה סיבות כדי לפנות לעורך דין לתאונות דרכים.

עורך דין לתאונות דרכים – למה לפנות אליו?

הרבה פעמים, אנשים שנפגעו בתאונת דרכים, סבורים לתומם שחברות הביטוח רק מחכות ליום שבו תוכלו להנות מהתשלום השוטף שאתם משלמים במשך שנים, אבל המציאות טופחת על פניהם.

גם אם מדובר בתאונה שכל הפרטים בה ברורים. ברור שאתם נפגעתם. ברור שיש אשמים. ברור שלא אתם אשמים, עדיין, הררי בירוקרטיה מחכים לכם כולל טענות שונות ומשונות למה לא מגיע לכם את מה שאתם מבקשים.

אותיות קטנות, סעיפים בלתי נראים, צצים לפתע כמו שד מבקבוק, מכים את הסיכוי האחרון שלכם לקבל את דמי התביעה. 

אבל בשביל שזה לא יקרה תצטרכו פשוט עורך דין מומחה לענייני תאונות שיעמוד לצידכם. אחד שמכיר את הנוף, את המערכת, את השיטות שבהן פועלות חברות הביטוח, ידע לנהל אתכם ככה שבסבלנות ובנחישות תקבלו את כל מה שמגיע לכם עד השקל האחרון. 

בנוסף עורך דין לענייני תאונות מכיר סיטואציות של תאונות, הוא ידע כמה גופים אתם יכולים לתבוע, על מה כדאי לתבוע ועל מה כדאי לוותר, איך להתנהל מול הוועדה ועוד. 

אולי יעניין אתכם?