פציעה בגני שעשועים – לכו לתבוע

גני שעשועים מיועדים לילדים. אך למרות זאת אנחנו עדים כי יש כמה וכמה מתקני שעשועים בכל גן שעשועים סטנדרטי, שם ישנה אזהרה על חלק מהמתקנים כי אלו מיועדים לילדים אך ורק מגיל מסוים. יש כאלה שמועדים לילדים מגיל שלוש, יש כאלה המיועדים לילדים מגיל שש ויש גם מתקנים המיועדים מגיל תשע או אפילו 12 ומעלה.

האזהרות הללו הן על פי רוב הגיונית בהתאם לסוג המתקן ורמת הסיכון שלו לילדים. אך מלבד זאת, יש גם חלק גדול מאזהרות הנובעות רק בגלל חברות הביטוח המחייבות את כתיבת האזהרות הללו. אלו נועדו על מנת שאם יקרו מקרים אשר בהם ילד ייפצע, הרי שחברת הביטוח תוכל להתנער מאחריות ולטעון כי לא נעשה שימוש תקין מתקנים ועל כן ברת היטוח לא היה חייבת לשלם כלל את הפיצויים הנדרשים.

 

נפצעתם בגן שעשועים? לכו לתבוע!

אם קרה והילד שלכם סובל בעקבות פציעה בגני שעשועים, אתם ממש לא צריכים לוותר. גם אם נראה לכם שלא תוכלו למצות ולקבל את הפיצויים בגלל סיבות כאלה ואחרות, זה לא אומר שזה בהחלט יהיה סוף פסוק. יש בהחלט מקרים אשר בהם ניתן יהיה לקבל פיצויים בעזרתו של עורך דין. עורך הדין יהיה האיש יסייע לנסח את כתב התביעה ובאופן כללי הוא יהיה זה שייצג את התובע מול הגורמים הרלוונטיים.

התוצאות עשויות לא פעם להיות רווחיות ממש והפיצויים שיתקבלו יוכלו לסייע לנפגע להשתקם, ליהנות מהטבות המגיעות לו על פי חוק.

אז אם גם לכם קרה דבר כזה וגם אם כבר חלף זמן מעת שארעה הפגיעה, אל תהססו. ייתכן שמחכה לכם הרבה כסף בעיקול הבא. אז פנו אל עו"ד לתאונות תלמידים בבאר שבע והגישו תביעה.

 

אולי יעניין אתכם?