עו"ד ליטיגציה

עו"ד ליטיגציה, לא תמיד פשוט למצוא. מתפקידו של עו"ד ליטיגציה לייצג את לקוחותיו בבית המשפט, ובמקרים הללו הוא מכונה ליטגטור, אכן לקוח מהמילה ליטיגציה.

בחירת עו"ד

כפי שנאמר, לא כל עו"ד עוסק בתחום, לכן יש למצוא משרד עו"ד עם מחלקה העוסקת בליטיגציה, עם ניסיון רב, מקצועיות ואמינות, והעיקר לעבוד עבור האינטרסים של הלקוח. מדובר ביישוב סכסוכים, כל זאת בכדי לא להגיע לבית המשפט, וקיימות עוד אופציות. ישנם שני סוגי ליטיגציה – פרטית או עסקית.

בדקו היטב מה העו"ד מציע

אין יותר מידיי עו"ד שעוסקים בנושא, אולם כן יש לאתר משרד עו"ד המתמחה בליטיגציה וגם בתחומים אחרים. עו"ד ייצג אתכם נאמנה בבתי המשפט השונים – בית המשפט המחוזי, בג"ץ, בית משפט עליון ועוד.

מהי ליטיגציה פרטית?

למעט הליווי המשפטי, ייעוץ והגנה בבית במשפט ע"י עו"ד שאכפת להם מלקוחותיהם, הם מייצגים אותם בערכאות משפטיות, בוועדות ערער, מנוסים בבוררות ובנוסף, גם מתמחים בתחום הגישור.

מהי ליטיגציה עסקית?

גם אם יש לכם עסק פרטי משגשג, תמיד עלולות לצוץ בעיות כמו סכסוכים, תביעות, כל אלה מצריכים משאבים רבים, אין ספק כי תצטרכו את שירותיו של עורך דין ליטיגציה עמיחי זלצר. עו"ד אשר ייצג אתכם בבית המשפט, ולא תמיד החוקים גם החדשים, מסייעים למי שהצדק עמו.

ייצוג משפטי

משרד עו"ד המתמחה בין היתר בליטיגציה, הוא בעל ידע וניסיון רב בתחום, עליהם לא רק להיות מומחים בליטיגציה חייב להיות להם גם כישרון עסקי. בניגוד ללקוחות, הם מבינים היטב את כתב התביעה,  וכיצד זה יקבע את גורלו של העסק.

מיהו עו"ד טוב?

בראש ובראשונה עו"ד חייב להיות מומחה בתחומים אותם צבר. זאת ועוד, חשוב שהוא יהיה בעל ניסיון רב בתחום ליטיגציה ויכיר את הנושא מלפני ומלפנים.

> קראו על תפקידם של עורכי דין מקרקעין בתחום של ליטיגציה במקרקעין

אולי יעניין אתכם?