רשלנות רפואית

רשלנות רפואית

פציינט פונה אל הרופא. הוא מעוניין לקבל טיפול רפואי עבור תופעה מסוימת שממנה הוא סובל, ולפתור את המצב בו הוא נתון. במחשבה ראשונה הוא מגיע מנקודה של אמון מלא ברופא. שכן הוא מאמין שהגורם הרפואי הינו בעל ידע מתאים ובעל יכולות הולמות שיוכלו להוביל אותו להבאת מזור לבעיה שלו. בפועל לא תמיד אכן התהליך מתנהל בצורה אופטימית זו. כל כך הרבה פעמים פציינטים מגלים מאוחר מידי כי הטיפול שהם קבלו היה רשלני. ומה שהכי עצוב בסיפור, זה שהם ניזוקו כתוצאה ממנו.

מה עושים? פונים לעו"ד רשלנות רפואית:

https://www.medicallawyer.co.il/

תוצאות חמורות בגין רשלנות

לכל גורם רפואי שהוא יש מחויבות רבה ביחס לתפקיד שלו ומול המטופל שהתייצב בחדרו. עליו לנהל את הטיפול ואת האבחנה במקצועיות מקסימלית ובאופן מותאם אישית למטופל. כמו כן יש כללים שונים המגדירים את אופן התאמת הטיפול והתקשורת עם המטופל, וזאת כדי למנוע מצבים בהם הטיפול שמבצעים אותו אינו מתאים למטופל, או שהאבחון לא נעשה באופן אחראי ומלא בהתאם לכל הכללים הנוגעים לתחום הספציפי.

נזק כתוצאה מטיפול רפואי לקוי

במידה ומטופל מגלה כי טיפול רפואי מסוים הוביל אותו לנזק במקום לתועלת, הוא יוכל לתבוע את הגורם הרפואי בגין כך. וזאת במטרה לקבל פיצויים על הנזק ועל עגמת הנפש שנגרמה לו. חשוב להבין כי לא קל להוכיח את הנזק ולא תמיד אפשר להוציא בקלות פיצויים במיוחד אם מדובר על התנהלות מול חברות ביטוח גדולות או ממסדים רפואיים עוצמתיים, כאלו שלא ששים להכיר בטעויות של הרופאים שלהם ולשלם את הפיצויים בגין רשלנות רפואית.

מה עושים כדי לקבל את הפיצויים?

אך יש פתרון נפלא שמאפשר לנו לממש את הפיצויים ולקבל את הזכויות שמגיעות לנו כדין. כי גם אם לנו אישית קשה להתנהל מול חברת הביטוח או הממסד הרפואי, יש גורמים מקצועיים שבדיוק זה השירות שהם מציעים. בעזרת עורך דין מקצועי ומומחה בתחום עורך דין רשלנות רפואית יש לכם סיכוי טוב לקבל את הפיצויים שמגיעים לכם כחוק. כי את הנזק הרפואי לא תמיד אפשר לתקן, אך לכל הפחות את הפיצויים מגיע לכם לקבל.

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין פלילי בתל אביב
אדם הנפגע מעבירה פלילית של אדם אחר יודע ברוב הפעמים שהמעשה אשר נעשה כלפיו הוא פלילי ללא ספק. אמנם,...
קרא עוד »
אוק 06, 2021
איך מתחילים הליך גירושין?
יש בני זוג רבים שחשים שהם לא מסוגלים להמשיך את חייהם המשותפים כבני זוג והם רוצים בכל מאודם לפרק את...
קרא עוד »
מרץ 16, 2022
החזרי מס בגין שנת שירות
חיילים שסיימו את שירותם הצבאי וכן מי שמילא את חובתו בשירות לאומי זכאי לקבל הטבה של נקודות זיכוי במס....
קרא עוד »
דצמ 24, 2020