רשלנות רפואית

רשלנות רפואית

פציינט פונה אל הרופא. הוא מעוניין לקבל טיפול רפואי עבור תופעה מסוימת שממנה הוא סובל, ולפתור את המצב בו הוא נתון. במחשבה ראשונה הוא מגיע מנקודה של אמון מלא ברופא. שכן הוא מאמין שהגורם הרפואי הינו בעל ידע מתאים ובעל יכולות הולמות שיוכלו להוביל אותו להבאת מזור לבעיה שלו. בפועל לא תמיד אכן התהליך מתנהל בצורה אופטימית זו. כל כך הרבה פעמים פציינטים מגלים מאוחר מידי כי הטיפול שהם קבלו היה רשלני. ומה שהכי עצוב בסיפור, זה שהם ניזוקו כתוצאה ממנו.

מה עושים? פונים לעו"ד רשלנות רפואית:

https://www.medicallawyer.co.il/

תוצאות חמורות בגין רשלנות

לכל גורם רפואי שהוא יש מחויבות רבה ביחס לתפקיד שלו ומול המטופל שהתייצב בחדרו. עליו לנהל את הטיפול ואת האבחנה במקצועיות מקסימלית ובאופן מותאם אישית למטופל. כמו כן יש כללים שונים המגדירים את אופן התאמת הטיפול והתקשורת עם המטופל, וזאת כדי למנוע מצבים בהם הטיפול שמבצעים אותו אינו מתאים למטופל, או שהאבחון לא נעשה באופן אחראי ומלא בהתאם לכל הכללים הנוגעים לתחום הספציפי.

נזק כתוצאה מטיפול רפואי לקוי

במידה ומטופל מגלה כי טיפול רפואי מסוים הוביל אותו לנזק במקום לתועלת, הוא יוכל לתבוע את הגורם הרפואי בגין כך. וזאת במטרה לקבל פיצויים על הנזק ועל עגמת הנפש שנגרמה לו. חשוב להבין כי לא קל להוכיח את הנזק ולא תמיד אפשר להוציא בקלות פיצויים במיוחד אם מדובר על התנהלות מול חברות ביטוח גדולות או ממסדים רפואיים עוצמתיים, כאלו שלא ששים להכיר בטעויות של הרופאים שלהם ולשלם את הפיצויים בגין רשלנות רפואית.

מה עושים כדי לקבל את הפיצויים?

אך יש פתרון נפלא שמאפשר לנו לממש את הפיצויים ולקבל את הזכויות שמגיעות לנו כדין. כי גם אם לנו אישית קשה להתנהל מול חברת הביטוח או הממסד הרפואי, יש גורמים מקצועיים שבדיוק זה השירות שהם מציעים. בעזרת עורך דין מקצועי ומומחה בתחום עורך דין רשלנות רפואית יש לכם סיכוי טוב לקבל את הפיצויים שמגיעים לכם כחוק. כי את הנזק הרפואי לא תמיד אפשר לתקן, אך לכל הפחות את הפיצויים מגיע לכם לקבל.

כללי תביעות נזיקין
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גביית מזונות- אין סיבה שזה יהיה תהליך בלתי נסבל
אחד מהקשיים של נשים גרושות, הוא גביית דמי המזונות מהבעל. לא תמיד הבעל משלם בקלות את דמי המזונות. אולם,...
קרא עוד »
דצמ 23, 2018
מהי הסכמה מדעת לטיפול רפואי?
האם אתם יודעים כי לפני כל טיפול רפואי, בין אם מדובר בטיפול פיזי או נפשי, על המטופל להצהיר כי הוא מסכים...
קרא עוד »
אפר 25, 2019
פיצויים לניצולי שואה – מה אומר החוק?
בהתאם לחוק השילומים, ניצולי שואה זכאים לתגמול כספי מגרמנים  אשר מוגדר כפיצויים, אשר מוענקים להם...
קרא עוד »
אפר 28, 2020